У Новій Каховці рятувальники організували для дітей Свято безпеки

25 травня до новокаховських рятувальників на екскурсію завітали учні 5-го класу місцевого загальноосвітнього закладу. Про це повідомляє прес-служба головного управління ДСНС України у Херсонській області.

Допитливі хлопчики і дівчатка з цікавістю слухали розповідь про те, «що і для чого» знаходяться в спецавтомобілі і  з радістю приміряли на себе бойове спорядження людей героїчної професії. Напередодні довготривалих літніх шкільних канікул, щоб дитинство було безтурботним і без травм, дітям розповіли як поводитися вдома з газо,- та електроприладами, під час відпочинку у лісопарковій зоні, на узбережжі річки чи моря тощо.

Зокрема, була деталізована інформація про правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів. 27 дітлахів разом зі своїми педагогами з серйозністю поставилися до цієї зустрічі, бо зробити життя безпечним ми можемо лише спільними зусиллями. Бо хтось має вивчати і дотримуватися правил безпеки життєдіяльності, а хтось вчасно нагадувати чи контролювати правильний процес їх дотримання. По завершенню усного спілкування гостям 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини було продемонстровано ролик «Небезпечні знахідки».

Отож, з впевненістю можна сказати, що знайомство з професією рятувальника відбулося у позитивній і привітній атмосфері. Адже для рятувальників такі зустрічі також дуже корисні – адже краще вчасно попереджати неприємні ситуації, ніж потім ліквідовувати їх наслідки.