У Новій Каховці співвласники житла створюють раду

13 лютого, під час трьохгодинних зборів, які відбулись у міськвиконкомі,  голови правлінь багатоквартирних будинків шляхом голосування підтримали ідею створення нового громадського органу – ради, склад якого буде представляти інтереси мешканців багатоповерхівок у співпраці з міською владою.

Очолила раду голів ОСББ Ольга Рашевська, яка, будучи головою трьох міських п’ятиповерхівок, вже десять років займається господарчими проблемами у багатоквартирних будинках. Також було обрано її заступника – Раїсу Новікову і секретаря – Олексія Сахнюка.

Під час наступних зборів планується обрати склад ради, який буде мати дорадчий голос при прийнятті тих чи інших рішень у міській раді.

Цікаво, що у Новій Каховці вже працює громадська організація, яка була створена саме для підтримки членів ОСББ. Як запевнила Ольга Рашевська, консолідована співпраця з нею повинна тільки сприяти у вирішенні різних проблем співвласників житла. А поки що голови об’єднань мають час, щоб визначитися з кандидатурами до складу ради і окреслити нагальні проблеми конкретного будинку.

Більш детально про зустріч членів ОСББ читайте на шпальтах  наступного номера газети «Нова Каховка».