У Новій Каховці стартувала Всеукраїнська олімпіада з радіоелектроніки (ФОТО)

Сьогодні, 17  травня, у Новій Каховці, у приладобудівному технікумі,  відбулося урочисте  відкриття VII Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки серед ВНЗ І-ІІ р. а.  України.

 Учасників та місцевих студентів привітали  голова оргкомітету  Сергій Цирульник, міський голова Нової каховки Володимир Коваленко, директор приладобудівного технікуму  Лариса Глазунова та представники присутніх  навчальних закладів. 

Усі вони побажали  майбутнім фахівцям успіхів, перемог і, звісно ж, гідного подальшого працевлаштування.  “Усі ви вже переможці. І нині у вас є чудова нагода з гордістю продемонструвати свої знання, захистити честь ваших навчальних закладів, представити свої міста та регіони. Бажаю усім   натхнення, творчого запалу, подальших високих досягнень на ниві науки. Будьте  кращими завжди й в усьому”, – наголосила Лариса Іванівна.

В свою чергу, мер міста у своєму зверненні до молодої  інтелектуальної еліти акцентував, що будь-яка справа матиме успіх, якщо в основу її покладені розум, відповідальність, повага та любов. “Сьогоднішня олімпіада – це справжнє свято. Приємно, що наше місто сьогодні зустрічає кращих студентів всієї України. За вами, за молоддю, наше майбутнє.  І саме від нас з вами залежить   яким воно буде, – підкреслив В. Коваленко. – Радіолектроніка – унікальний світ. Люди, які  працюють у даній сфері – унікальні, мають особливий склад розуму, у них особливе сприйняття світу. Ви маєте відродити цю галузь, повернути їй колишню потужність. Тож зичу вам усім успіхів!”. 

В олімпіаді беруть участь переможці ІІ (обласного) етапу з 17 вищих навчальних закладів І-ІІ  рівнів акредитації України:

ДВНЗ «Миколаївський політехнічний коледж»
Одеський коледж комп. технологій Одеського екологічного університету
Новокаховський приладобудівний технікум
Херсонський політехнічний коледж Одеського  національного політехнічного університету
Коледж електронних приладів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу
Технічний коледж Тернопільського ДТУ  ім.  І.Пулюя
ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж»
Коледж транспорту та комп’ютерних  технологій Чернігівського національного технологічного  університету
Сєвєродонецький хіміко-механічний технікум Східноукраїнського національного університету ім.В.Даля
Харківський гідрометеорологічний технікум Одеського державного екологічного  університету
Харківський радіотехнічний технікум
Вінницький технічний коледж
Економічний коледж Дніпровського державного технічного університету
Коледж радіоелектроніки  м.Дніпро
Смілянський промислово-економичний коледж Черкаська область
Черкаський державний бізнес-коледж
Черкаський політехнічний технікум

Під час час урочистотей були підняті Державний Прапор, а також прапори  технікуму та олімпіади. Творчі дарунки презентували студенти “приборки”. І, звісно ж, у кращих українських традиціях гостей частували  духмяним короваєм. Тепер юні радіоелектрики працюватимуть над завданнями олімпіади, підсумки якої будуть підведені у п’ятницю, 19 травня.

До вашої уваги наш невеличкий фоторепортаж з урочистостей.