У Новій Каховці стартувала XIХ всеукраїнська виставка-ярмарок «Таврійський ярмарок»

Як ми повідомляли раніше, у Новій Каховці з 27 по 30 вересня 2018 року на виставкових площах торгово-розважального центру «Оскар-Фреш» проходитиме найбільша виставка-ярмарок півдня України “Таврійський ярмарок”.

Сьогодні її урочисто відкрили міський голова Володимир Коваленко та голова ГО “Агенція регіонального розвитку ТОТГ” Павло Ярмій.

На виставці-ярмарку представлена продукція 82 учасників з 14 областей України (Херсонська, Миколаївська, Одеська, Харківська, Івано-Франківська, Київська, Житомирська, Дніпропетровська, Закарпатська, Запорізька, Полтавська, Вінницька, Тернопільська, Кіровоградська).

“Таврійський ярмарок” є одним з найбільш ефективних інструментів для демонстрації, презентації та просування кращих і новітніх розробок товаровиробників та підприємців України у різних галузях виробництва.

Учасники мають можливість презентувати та реалізувати продукцію власного виробництва: продукти харчування, сільськогосподарську продукцію, взуття, вироби з хутра та шкіри, автомобілі.

Організатори виставки-ярмарку запрошують новокаховчан та гостей міста відвідати торгові ряди з різноманітною продукцією та зробити необхідні покупки.