У Новій Каховці стартували обласна спартакіада та відкрита першість міста з кікбоксингу

Cьогодні, 3 червня, у Новій Каховці розпочались  одразу два масштабні турніри з кікбоксингу –  Відкрита першість міста, присвячена Міжнародному дню захисту дітей,  та  ХV обласна спартакіада  «Юний спартаківець».

Участь у змаганнях беруть понад 100 спортсменів – вихованці спортивних клубів  «Акцент»  ( Нова Каховка),  «Акцент»  (Каховка),  «Торнадо»  (Нова Каховка),  «Джеб» (Центральна Основа), ОДЮСШ «Спартак» (Херсон).

Головний суддя змагань – Юрій Маломуж, головний секретар – Олена Маломуж.  До складу суддівської колегії увійшли: Денис Олейник, Андрій Шараєв, Дар’я Маломуж, Андрій Сєров,  Кирило Артим, Костянтин Губка,  Нароян Бошян.

На  урочистому відкритті юних спортсменів, їхніх наставників, батьків привітав міський голова Володимир Коваленко. «Ті, хто займається спортом – мої друзі і близькі за духом люди, навіть якщо вони набагато молодші за мене. Радий, що ви сьогодні тут, що обрали цей непростий  вид спорту, – підкреслив мер. – Це навіть більше – ціла філософія  і мудрість життя, яку ви з роками опануєте та усвідомите. Дякую усім, хто займається з вами, діти, особливо – батькам, які не побоялися віддати вас на секції кікбоксингу. Зичу перемог і високих досягнень. Будьте сильними, мужніми, справжніми захисниками. А я, як очільник міської ради, обіцяю вам що спорт розвивається і буде розвиватися у нашому місті».

Успішних змагань і справедливої боротьби учасникам побажали начальник відділу у справах  сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія  Таран, директор обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Спартак» Валерій  Верещак.

Не  обійшлось і без приємних сюрпризів. Діти отримали  від міського голови морозиво, що допомогло їм з гарним настроєм розпочати плідну роботу.

Головний суддя і тренер з кікбоксингу Юрій Маломуж, скориставшись нагодою, вручив подяки меру В. Коваленку  на начальнику відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Н. Таран за підтримку і розвиток  кікбоксингу у Новій Каховці, за допомогу спортсменам, в якій місто ніколи не відмовляє. Творчий дарунок присутнім презентував танцювальний колектив “Денс авеню” (керівник Л. Саніна).

Ось на такій позитивній ноті спортсмени розпочали боротьбу. Зичимо їм успіхів! Про підсумки турнірів читайте у наших наступних публікаціях.