У Новій Каховці стартувало пробне ЗНО-2016

ПЗНОВчора, 2 квітня,  в Новій Каховці Херсонським регіональним центром оцінювання якості освіти на базі гімназії Новокаховської міської  ради і загальноосвітньої школи  № 10 Новокаховської міської ради проведено пробне зовнішнє оцінювання з української мови та літератури. Метою якого було відтворення умов та технології проведення ЗНО для психологічної підготовки майбутніх абітурієнтів до участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

До злагодженої роботи на пунктах тестування було залучено 61 педагогічний працівник і 2 медичні сестри. 147 абітурієнтів із 357 запланованих взяли участь у пробному ЗНО. За процедурою проведення ПЗНО – 2016 спостерігали представник Херсонського РЦОЯО Музика Н.В. і відповідальна особа в окрузі Будняк Н.В..

Відповідальні за пункт проведення Литвинова О.М.(гімназія) і

 Нелепенко Т.П.(ЗОШ № 10) організовано й злагоджено провели пробне зовнішнє оцінювання. Жодного порушення на двох пунктах не зафіксовано. Нестандартні ситуації мали місце, коли 2 учасники не пред’явили квитанції про сплату вартості послуг на проведення ПЗНО.

   Наступна сесія ПЗНО з історії України, математики, іноземноїі мови, географії, фізики, хімії, біології, російської мови відбудеться 09 квітня 2016 року на базі гімназії Новокаховської міської ради (вул. Першотравнева, 27).

До уваги учасників ПЗНО!

Допуск на пункти пробного тестування здійснюватиметься при наявності:

  • квитанції про сплату вартості послуг за проведення пробного тестування;
  • запрошення (реєстраційної картки);
  • паспорта (або свідоцтва про народження).

Методист ММК,  координатор ЗНО Наталя Будняк