У Новій Каховці стартував чемпіонат з футзалу серед аматорів (Фото)

Вчора, 26 листопада, в спортивній залі «Будівельник», розпочався чемпіонат Нової Каховки з футзалу серед аматорських команд (Перша Ліга).

На урочистій церемонії відкриття учасників (всього – 8 команд) привітали перший заступник міського голови, керівник громадської організації «Федерація футболу м. Нова Каховка» Леонід Чурсинов, а також представник Благодійного фонду Ігоря Колихаєва Наталія Лях.

Вони побажали футболістам чесної боротьби, а ще – гарних та позитивних вражень від участі у турнірі. Наталія Лях вручила гравцям подарунок – два ігрові м’ячі – від президента  футзального клубу «Продексім» та Благодійного фонду Ігоря Колихаєва.

Того ж вечора відбулися перші ігри.

Команди «Алмаз» та  «Ротор-Норма» завершилися з рахунком 8:1 на користь «Алмазу».   Футбольну естафету перейняли  «Нова Каховка» і «Таврія».З рахунком  12:6  перемогу здобула «Таврія».

Третіми на майданчику зустрілися команди «Легіон» і «Титан» (с. Чорнянка). Рахунок – 6:9. А завершили футбольний вечір у «Будівельнику» ще дві міські команди:  «Голандець» та  «Шахтар», зігравши в нічию – 5:5.

І це був лише  початок.  Попереду – найцікавіші ігри! Тож запрошуємо містян та гостей насолодитися захоплюючими футбольними баталіями, а новокаховчан закликаємо  гаряче підтримати  команди рідного міста! Наступні матчі відбудуться у “Будівельнику”  найближчими вихідними. Про дату та час буде повідомлено додатково.