У Новій Каховці стартував кубок міського голови з волейболу (Фото)

Вчора, 3 серпня, у Новій Каховці  розпочався  кубок міського голови з волейболу.

За головний трофей на  майданчиках стадіону «Енергія» та спорткомплексу «Будівельник» змагаються п’ять чоловічих та п’ять жіночих команд ветеранів з Дніпра, Кам`янського, Першотравневого (Дніпропетровська область), Херсона, Каланчака, Синельникова (Дніпропетровська область) та, звичайно, з Нової Каховки. Головний суддя змагань – директор ДЮСШ «Таврія» Ольга Носаньова.

На урочистій церемонії відкриття гравців привітали  мер Нової Каховки Володимир Коваленко, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Таран, а також один з ініціаторів проведення турніру – відома у місті людина, лікар Володимир Война.

Усі вони подякували волейболістам за участь, за активну життєву позицію і небайдужість до спорту, та побажали усім чесної боротьби. В свою чергу, гаряче вітали організаторів та керівництво міста і гості. Президент Асоціації  ветеранів волейболу Дніпропетровської  області  Іван Бабич вручив  Володимиру Коваленку неймовірної краси сувенір із кришталю. І додав: «Обов’язково налийте сюди коньяку, у ваш же є коньячний завод. А в нас – з виробництва кришталю».

А ще  презенти чекали на Володимира Петровича Войну, який днями відсвяткував ювілей.

Гарний настрій усім гравцям та  гостям подарував гурт  «Вітер мандрів», виконавши кілька запальних українських композицій.

Головна інтрига – хто ж стане володарем кубка міського голови з волейболу –  відкриється вже сьогодні, 4 серпня. Запрошуємо новокаховчан та гостей міста на свято волейболу. Змагання проходитимуть на волейбольному полі стадіону “Енергія” з 10.00. Нагородження переможців відбудеться о 14.00 на цетральному стадіоні “Енергія”.

Приходьте, не пожалкуєте!