У Новій Каховці стартував зональний кубок України з мотокросу (Фото, відео)

Як вже неодноразово анонсував сайт nk-online.tv,  25 березня, в Новій Каховці розпочався  зональний  кубок України з мотокросу.

Участь у турнірі  беруть    майстри  й любителі цього видовищного спорту з Херсона, Дніпра, Запоріжжя, Харкова, Нікополя, Олешок, Генічеська, Мелітополя, Полтави, Нової Каховки та інших міст України. Всього – понад 40 учасників.

У лісосмузі за політехнічним коледжом було гаряче.  Ті, хто на власні очі спостерігав за драйвовими та азартними мотоперегонами, не пожалкували. Подія згуртувала не лише спортсменів-екстрималів, а й численних їхніх шанувальників. Стати свідками цього видовищного дійства  від самого ранку прийшло чимало новокаховчан. Люди приходили цілими родинами. І, певно, малечі тут було дуже цікаво, оскільки вони могли не лише подивитися на захоплюючі змагання, а й відчути себе в ролі справжніх дорослих спортсменів.

На урочистій церемонії відкриття кубку присутніх привітав заступник міського голови Сергій Давидюк. Зокрема, він наголосив, що Нова Каховка завжди рада приймати гостей зі всієї України в рамках подібних заходів і гостинно зустрічатиме їх в подальшому. Сергій Петрович побажав учасникам вдалих стартів і перемог, а глядачам – у повній мірі насолодитися цим драйвовим видовищем.Після спільного виконання Гімну України та підняття Державного Прапора голова  федерації мотоспорту Дмитро Ільїн оголосив зональний кубок відкритим.

До вашої уваги наш фоторепортаж зі змагань. Про підсумки  турніру читайте у наших наступних публікаціях.