У Новій Каховці стартував чемпіонат із пляжного волейболу

З 19 до 21 січня у спортивній залі «Будівельник» проходить 1-й тур чемпіонату України U-17 з пляжного волейболу серед юнаків. Змагатися до нашого місті приїхали спортсмені з Чернігова, Херсона, Миколаїва, Чорноморська, с. Дрозди (Київщина), Запоріжжя, Берислава, Скадовська та Олешок. І чисельність учасників чемпіонату вражає – 23 команди. У перший день ігор привітати юнаків прийшли міський голова Володимир Коваленко та заступник начальника відділу освіти Олена Каратнік.

«Через сім-десять років ви будете тими людьми, які несуть відповідальність за країну. Завдячуючи спорту,  викарбовується характер. Якщо ви оберете іншу, ніж спорт, діяльність, намагайтеся теж досягнути успіху», – звернувся до них Володимир Коваленко.

Юні спортсмени почули настанови і від тренера новокаховської команди Петра Бойка: «Нехай переможе сильніша команда. А задля успіху треба тренуватися, бо до фіналу ще далеко. Отож займетеся і набирайте досвіду». Він повідомив, що ігри  проходитимуть не тільки в «Будівельнику», а ще й і в спортивному залі міської гімназії. Про розклад проведення ігор можна буде довідатися у цих місцях проведення змагань.

Піснею «Це моя земля» учасників чемпіонату вітала вихованка Будинку дитячої творчості Анастасія Щербань.  Отож, початок покладено. Тепер із побажанням успіху ми будемо слідкувати за перебігом перемог нашої команди.  


Фото: НК online, клуб “Бодрячок”