У Новій Каховці триває підготовка до травневих свят

У п’ятницю, 27 квітня, за головування заступника міського голови Володимира Сироватки відбулося чергове  засідання оргкомітету стосовно проведення заходів, запланованих на 8-9 травня.

Участь в обговоренні брали заступник міського голови Олег Тарабака, представники навчальних закладів міста, директор КП «НК Екосервіс» Василь Нікулін,   музею історії Віктор Васильєв, заступник міського відділу поліції Дмитро Карбовський, начальник управління з питань НС та ЦЗН Олександр Бараніченко.

Учасники обговорювали питання, пов’язані зі встановленням сцени на центральній площі, її освітлення у вечірній час, підключення звукової апаратури. Звернули увагу на перекриття руху на проспекті Дніпровському та двох провулків, що біля будівлі виконкому. Практика минулого року показала, що водії лінуються об’їжджати центральну площу і скорочують шлях, намагаючись прошмигнути позаду виконкому. Начальник відділу культури і туризму Наталія Зарудна, з-поміж інших питань, розповіла про день репетиції 7 травня і попрохала  підрахувати кількість її учасників. Це потрібно для замовлення морозива, яким традиційно міський голова Володимир Коваленко пригощає молодь.

У День святкування Перемоги, 9 травня, відбудеться урочиста хода за участі ветеранів і учасників Другої світової війни. На площі перед Літнім театром пригощатимуть солдатською кашею. Біля музею історії, де будуть розміщені переносні стенди, можна сфотографуватися з ветеранами. Також цього дня відбудеться велика концертна програма, ввечері – факельна хода за участі молоді і, звичайно, святковий фейерверк. Тож готуймося до свят!