У Новій Каховці турніром з футзалу відмітили Всесвітній день футболу

11 грудня в Новій Каховці в спортивному залі «Будівельник» відбулися урочистості з нагоди Всесвітнього дня футболу та змагання першості міста з футзалу серед юнаків різних вікових категорій “Новорічний кубок”. Всіх учасників привітав міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко.

Футбол є однією із найпопулярніших командних ігор у світі. Свято запровадили за ініціативи Організації Об’єднаних Націй у зв’язку з постійно зростаючим інтересом у всіх народів світу до цієї гри.

За даними істориків, у футбол грали ще в Стародавньому Китаї. Перші згадки про цю гру датуються другим тисячоліттям до нашої ери. Тоді футбол називався «цу чю», що означало — «штовхати ногою». Однак точний час появи футболу неможливо встановити.  Але ми знаємо точно, що футбол в місті Нова Каховка народився разом з самим містом і з першими його мешканцями. Недарма ново каховський футбольний клуб «Енергія» веде свою історії з 1952 року – з року народження нашого міста.

Сьогодні в місті діють громадські організації «Федерація футболу м. Нова Каховка», яку очолює перший заступник міського голови Леонід Чурсинов та «Новокаховський клуб «ЕНЕРГІЯ», директор клубу  Сергій Корольський, почесний президент клубу міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко. Вони виступають координуючим центром, навкруги якого гуртуються ветеранські, студентські команди. Проведення різноманітних та багаточисельних змагань організовує відділ молоді, сім’ї, фізичної культури та спорту під керівництвом Наталії Таран.

Заохочують дітей до занять футболом і вчать всім секретам цієї гри мільйонів шість тренерів. В ДЮСШ «Таврія» працюють тренери Андрій Ківнюк, Сергій Кухарчук, Віталій Кулик та Данило Масюткин. В ФК «Енергія» готують майбутню зміну гравцям головної команди тренери Павло Черняєв та Анатолій Бакулін.  Всього у секціях займаються до 200 хлопців та дівчат.

Перед початком змагань міський голова Володимир Коваленко за значний внесок у загальноміську справу популяризації футболу та досягнення у змаганнях різного рівня вручив  сертифікат на отримання футбольної форми в кількості 20 комплектів тренеру ДЮСШ «Таврія» Віталію Кулику.

А потім на полі спортивної зали були запеклі поєдинки, в яких перемагали сильніші.

Всі учасники змагань отримали солодкі подарунки від міського голови та спонсорів свята.