У Новій Каховці відбулась 37-а позачергова сесія міської ради (Фото, відео)

Сьогодні, 26 жовтня, у  Новій Каховці відбулась 37-а позачергова сесія Новокаховської міськради. З 36 обраних на засідання прибуло 22 депутати.

Обговоривши питання та заслухавши доповідь начальника фінансовго управління Ірини Фурсєєвої, начальників відділів комунального господарства – Галини Кіпрушевої, освіти – Оксани Якубової, головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги  Зоріни Зінченко,  на спільному засіданні комісій, народні обранці  ухвалили низку важливих для міста рішень.

Так,  були внесені зміни до міської  програми  фінансової підтримки підприємств комунальної власності, соціальної цільової програми розвитку освітньої галузі на поточний рік,  а також до рішення  міськради від 23.12.2016 р. №652 “Про міський бюджет на 2017 рік”.

Як поінформувала І. Фурсєєва,  з урахуванням першочергових питань, визначених на підставі звернень розпорядників та одержувачів коштів, за рахунок перевиконання планових показників загального фонду збільшуються видатки споживання цього фонду на суму 639 тис. 57 грн.  Яким чином були розподілені ці кошти, а також про інші ухвалені рішення 37-ї позачергової сесії більш детально читайте на шпальтах свіжого випуску газети “Нова Каховка”.

До вашої уваги відеозапис засідання.