У Новій Каховці відбулась чергова сесія міської ради

Сьогодні,15 вересня,  у сесійнії залі Новокаховського виконкому відбулась 15-та сесія міської ради 7-го скликання.s1

У роботі засідання взяв участь 31 депутат із 36 обраних. Всього було розглянуто понад 60 питань.

 Депутати внесли зміни до рішення міськради від 15.01.2016 р. №158 “Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2015 року №126 “Про міський бюджет на 2016 рік”,  затвердили звіт про використання коштів резервного фонду міського бюджету за серпень поточного року, затвердили умови оплати праці міському голові та його заступникам, внесли зміни до Програми благоустрою міста на 2016-2018 роки. В ході засідання були затвреджені нові редакції статутів ряду комунальних підприємств міста, серед яких: КП “НК ШЕУ”, “НК ЖЕУ”,  КЗ “Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Нова Каховка” та інші.  Надані дозволи на розробку документації із землеустрою громадянам, які є учасниками АТО.

Останнім питанням порядку денного депутати розглянули проект рішення, в якому йде мова про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад міста Таврійськ, селища Плодове та міста Нова Каховка в Новокаховську об’єдану територіальну громаду з центром у Новій Каховці. Більшістю голосів депутати ухвалили дане рішення. З цього приводу слово брали депутати О. Михайлова, А. Кафідов, А. Гуртовий та інші.

Звісно, не обійшлось без емоцій та суперечок. Деталі та інформацію про інші важливі рішення міськради  читайте вже незабаром, у свіжому номері газети “Нова Каховка”.

Повний запис засідання сесії можна переглянути за посиланням.
s2 s3 s4