У Новій Каховці відбулась Х студентська науково-практична конференція «Крок до науки»

15-16 березня у Новокаховському агроколеджі відбулась ювілейна Х студентська науково-практична конференція «Крок до науки». Історія конференцій у навчальному закладі розпочалась у 2008 році. За дев’ять років було представлено 130 науково-дослідницьких та пошукових робіт, над якими працювали 144 студента під керівництвом 131 викладача.

Слід відзначити, що студенти та викладачі коледжу проводять активну роботу в напрямку популяризації виконання студентами дослідницького та аналітичного пошуку. У цьому році до участі у конференції були залучені студенти майже всіх спеціальностей.

Відкрив ювілейну конференцію директор коледжу Геннадій Іванов, який звернувся до присутніх з побажанням творчих злетів, наукових відкриттів та великого майбутнього. Адже унікальність наукового пошуку сучасної і талановитої молоді формує майбутню свідомість у соціумі.

Доповіді виступаючих викликали інтерес у слухачів, жваве обговорення питань дозвілля молоді, стан та перспективи підприємництва нашого регіону, моделювання роботи Інтернет-магазину «Супермаркет насіння» та актуальні питання екологічних проблем міста, збирання і утилізації твердих побутових відходів у Новій Каховці.

Усі студенти були нагороджені Дипломами учасників, а керівники відзначені Подяками.

16 березня конкурсна комісія підвела підсумки конференції:

В секції «Економічні та юридичні науки» Дипломом першого ступеня відзначено роботу «Сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку підприємництва в регіоні (Гайдай Діана, Камєнєва Олена) – керівник Тайлакова О.В.

В секції «Природничі та технічні науки» Дипломом першого ступеня відзначено дві роботи: «Збирання та утилізація твердих побутових відходів у Нової Каховці» (Шпакович Кирило) – керівники Міщенко Ю.М., Галаган О.Л. та «Моделювання роботи Інтернет-магазину «Супермаркет насіння» за допомогою програмного засобу моделювання дискретних систем пакету GPSS (General Purpose Simulating System)» (Магдич Вікторія) – керівник Поліхронова В.В.

В секції «Гуманітарні науки» Дипломом другого ступеня відзначено роботу «Дозвілля студентів… аспекти сьогодення» (Пятецька Валентина, Безуса Вікторія) – керівники Мельник В.А., Коваль С.В.

В секції «Природничі та технічні науки» Дипломом другого ступеня відзначено роботу «Екологічні проблеми міста Нова Каховка» (Уманець Вікторія, Семенова Софія) – керівник Довбня В.О.

В секції «Природничі та технічні науки» Дипломом третього ступеня відзначено дві роботи: «Джерела енергії майбутнього» (Васильченко Андрій) – керівник Павлов В.П. і «Сучасний стан ремонтного виробництва регіону» (Михайлюк Микола) – керівник Зимарьов Є.П.

Переможці конференції в подальшому приймуть участь у регіональних та Всеукраїнських наукових конференціях. Бажаємо учасникам успіхів у подальшому науковому пошуку!

Н. Граборенко, методист коледжу