У Новій Каховці відбулась нарада щодо проведення 6-ї хвилі мобілізації

Розпочалася чергова, шоста хвиля мобілізації. Про її завдання та пріоритети новокаховчанам – керівникам підприємств, сільським і селищним головам Новокаховської міськради, журналістам розповів заступник обласного військового комісаріату, полковник Олександр Луньов під час зустрічі, що відбулася вчора, 22 червня, у міськвиконкомі.1Про мобілізаційну роботу та виконання 5-ї черги у місті розповів заступник Новокаховського міського військового комісару, підполковник Віктор Пузанов, відзначивши, що бажаючих нести військову службу все менше.
-На сьогоднішній день збройних сил для того, щоб знаходитися в зоні АТО – більше, ніж достатньо. Наразі готується 2-а і 3-я лінія оборони, – поінформував О. Луньов. – Для цього зараз і призиваються люди – щоб заповнити цю нішу. Я розумію, що нині є багато неправдивої та недостовірної інформації, яка в багатьох випадках сіє паніку і страх. Але багато в чому це є перебільшення. Матеріальне забезпечення військових здійснюється на належному рівні, а беручи до уваги нинішню ситуацію із безробіттям, думаю, що це не найгірший варіант. Середня зарплата військового 2,5 тис. грн, в зоні АТО — 5 тис. грн, а в день обстрілу виплачується 1 тис. грн.
Олександр Григорович також заперечив той факт що особи з числа мобілізованих обов’язково служитимуть в АТО. Під час проходження військової підготовки військовослужбовці мають право визначитися з місцем проходження служби, а ті, хто виявив власне бажання долучитися до проведення антитерористичної операції, тільки за умови необхідної підготовки, відправлятимуться саме туди.
Завершуючи нараду, Олександр Луньов розповів, що сам нещодавно повернувся з АТО, сектору М, де був разом із 21-м батальйоном, і знає про все, що там відбувається не з чуток. Військовий закликав присутніх бути якомога активніше інформувати населення, доносити до населення правду та розвіювати міфи що служби у лавах Збройних Сил України. 2