У Новій Каховці відбулась презентація художньої виставки “Я і море”

Днями у   картинній галереї ім. А.С. Гавдзинського відбулася  зустріч з автором нещодавно відкритої експозиції «Я і море». На жаль, творчий бомонд проігнорував захід, але пошановувачі образотворчого мистецтва не пожалкували, що поїхали не на дачі, а прийшли поспілкуватися з прекрасною людиною, художником, членом Національної спілки художників, Володимиром Гончаренком із Херсону. Він постійний учасник всіх виставок в Херсоні. Представляє Херсонщину і за її межами.

-Володимир Гончаренко народився в Бериславі Хоча живе в Херсоні, він частий гість нашої галереї. За останні десять років це четверта персональна виставка митця у нас в місті. І кожний раз ми знайомимося з «новим» Гончаренком, –  розповіла Олена  Михайленко, директор галереїБули у нас живописні квіткові натюрморти серед зими. Ми могли спостерігати  історію однієї верби, яку писав автор протягом майже двадцяти років, коли приїжджав на пленери на базу Остапа Вишні, що в Кринках. Монотипії на сакральну тематику  також радували шанувальників цього виду образотворчого мистецтва. А цьогоріч, навесні зазирнули до нас пейзажі, які написані автором в різних куточках відпочинку Херсонщини та Миколаївщини. Але  жодний відпочинок не може обійтися  без польових квітів та південних фруктів, які Володимир Гончаренко з любов’ю компанував в композиції і писав чудові натюрморти пастеллю та аквареллю. До речі, це любимий матеріал, яким працює художник, і маю відмітити, що це в нього виходить відмінно – акварелі по-мокрому – це диво, а пастелі зачаровують насиченістю кольорів. На виставці чимало мініатюр, є мушлі з автографом автора виставки, які можуть стати прекрасним подарунком для Ваших друзів.

Картинна галерея чекає на  нові виставки Володимира Гончаренка, а всіх новокаховчан запрошує відвідати виставку і скласти плани  на  цьогорічний відпочинок, вдихнувши морське повітря, яким наповнені твори  митця.