У Новій Каховці відбулась щорічна педагогічна конференція

За кілька днів до 1 вересня вчителі міста зібралися в актовій залі ЗОШ №1 на вчительську конференцію. Педагоги підводили підсумки минулого навчального року, говорили про результати ЗНО, втілення інклюзивної освіти в загальноосвітніх школах, обмінювалися досвідом та вітали ювілярів.

Під час обговорення проблем можна було отримати відповідь на будь-яке запитання від міського голови Володимира Коваленка, який був присутній на конференції.

Не з чуток він знає про те, що насправді хвилює освітян та попри щоденні шкільні проблеми є загальнодержавні фактори, які впливають на сьогоднішню школу. Це і фінансова складова, і забезпечення обладнанням, і організація харчування, і перевезення школярів, а, найголовніше, — демографічна криза, що відчувається і на території Новокаховської міськради.

Голова незалежної педагогічної профспілки Тамара Захарченко акцентувала увагу присутніх на новому Законі про освіту. Вірніше сказати, педагоги, вивчивши його, вже направили до Києва свої пропозиції та поправки.

Начальник відділу освіти Оксана Якубова зауважила: комісія, у складі якої були і спеціалісти Держпродспоживспілки, прийняла усі освітні заклади Нової Каховки до нового навчального року, який, як завжди, розпочнеться 1 вересня. Тож усі до школи — на урочисту лінійку!