У Новій Каховці відбулась відкрита першість з легкої атлетики, присвячена пам’яті  Юрія Мелешка

Вчора, 30 березня, на стадіоні «Енергія», відбувся ІХ щорічний меморіал  Юрія Мелешка – щорічні змагання Нової Каховки з легкої атлетики,  присвячені пам’яті видатного  у місті спортсмена.

Юрій Ілларіонович був активним громадським і спортивним діячем, депутатом міської ради, головою спортивного клубу «Статор». За своє життя  підготував багато талановитих спортсменів, які прославляли Нову Каховку, Херсонщину і Україну не тільки в межах Європи, а й всього світу.

У цьогорічних змаганнях взяли участь вісім команд: Херсонська міська ДЮСШ №3 (три команди), ДЮСШ Каховки, Каховська районна ДЮСШ «Колос», Козачелагерська СШ, Одрадокам’янська ЗОШ, Новокаховські НВК № 2 та ЗОШ № 1.

З нагоди відкриття турніру до учасників звернувся мер Володимир Коваленко.

Вітаючи спортсменів, він  розповів про видатні заслуги Юрія Іларіоновича перед  Новою Каховкою, і наголосив, що ці змагання – данина його світлій пам’яті і багаторічній праці на благо нашої громади. Також до юних учасників звернулася Наталія Таран, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, яка  зичила дітям перемог, нових досягнень, а ще – продовжувати займатися легкою атлетикою, адже це – основа всіх видів спорту  і запорука здоров’я.

За пальму першості змагалися діти трьох вікових груп: 2001-2002 р.н, 2003-2004 р. н., 2005 р.н. і молодше, у таких видах спорту: біг на 60 м, стрибки у довжину, біг на 200 м.

Після захоплюючих  і азартних змагань відбулась урочиста церемонія нагородження, у якій взяв участь віце-президент Херсонської обласної федерації легкої атлетики Семен Малахімов, який також побажав усім юнакам і дівчатам не звертати з обраного шляху, бути активними, сильними, здоровоми і наполегливими.

А  підсмуки турніру виглядають наступним чином.

Серед юнаків 2001-2002 років народження:

І місце – Коняшин Олег (Херсон) з результатом: біг 60 м – 7,20 сек; стрибок у довжину – 5,13 м; біг 200 метрів – 25,00 сек.

ІІ місце – Крючков Денис (Каховка) з результатом: біг 60 м – 7,60 сек; стрибок у довжину – 4,96 м; біг 200 метрів – 24,70 сек.

ІІІ місце – Остапов Єгор (Нова Каховка) з результатом: біг 60 м – 8,10сек; стрибок у довжину – 5,44 м; біг 200 метрів – 27,50 сек.

Серед дівчат 2001-2002 років народження:

І місце – Юлія Соловйова (Каховка) з результатом: біг 60 м – 8,70 сек; стрибок у довжину – 4,17 м; біг 200 метрів – 29,40 сек.

ІІ місце – Домбровська Марія (Нова Каховка) з результатом: біг 60 м – 8,80 сек; стрибок у довжину – 4,19 м; біг 200 метрів – 31,80 сек.

ІІІ місце – Федченко Анастасія (Каховка) з результатом: біг 60 м – 9,20 сек; стрибок у довжину – 3,02 м; біг 200 метрів – 31,10 сек.

Серед юнаків 2003-2004 років народження:

І місце – Сябро Віталій (Нова Каховка) з результатом: біг 60 м – 7,20 сек; стрибок у довжину – 5,04 м; біг 200 метрів – 24,50 сек.

ІІ місце – Ільницький Данііл (Херсон) з результатом: біг 60 м – 7,50 сек; стрибок у довжину – 4,88 м; біг 200 метрів – 26,70 сек.

ІІІ місце – Брильовский Іван (Каховка) з результатом: біг 60 м – 7,90 сек; стрибок у довжину – 4,93 м; біг 200 метрів – 26,30 сек.

Серед дівчат 2003-2004 років народження:

І місце – Краснянська Вероніка (Херсон) з результатом: біг 60 м – 8,80 сек; стрибок у довжину – 3,74 м; біг 200 метрів – 29,20 сек.

ІІ місце – Могаляс Ксенія ( Херсон) з результатом: біг 60 м – 8,80 сек; стрибок у довжину – 3,94 м; біг 200 метрів – 29,70 сек.

ІІІ місце – Осіння Дар’я (Каховка) з результатом: біг 60 м – 8,80 сек; стрибок у довжину – 3,94 м; біг 200 метрів – 30,50 сек.

Серед юнаків 2005 року народження і молодше:

І місце – Крук Микита (Херсон) з результатом: біг 60 м – 8,00 сек; стрибок у довжину – 4,23 м; біг 200 метрів – 27,20 сек.

ІІ місце – Вовканич Андрій (Херсон) з результатом: біг 60 м – 8,50 сек; стрибок у довжину – 3,82 м; біг 200 метрів – 28,20 сек.

ІІІ місце – Надточій Іван (Берислав) з результатом: біг 60 м – 9,00 сек; стрибок у довжину – 3,74 м; біг 200 метрів – 31,10 сек.

Серед дівчат 2005 року народження і молодше:

І місце – Крамницька Анна (Херсон) з результатом: біг 60 м – 8,20 сек; стрибок у довжину – 4,18 м; біг 200 метрів – 28,1 сек.

ІІ місце – Ковалішина Софія (Херсон) з результатом: біг 60 м – 8,40 сек; стрибок у довжину – 3,90 м; біг 200 метрів – 30,00 сек.

ІІІ місце – Саннікова Дар’я (Нова Каховка) з результатом: біг 60 м – 8,90 сек; стрибок у довжину – 4,20м; біг 200 метрів – 32,30 сек.

Організатори змагань висловлюють щиру  вдячність міському голові Володимиру Коваленку, начальнику відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталії Таран, голові суддівської колегії  Петру Вашкуру, тренеру-викладачу ДЮСШ «Таврія» Геннадію Воронцову, директору КП «Спорт для всіх» Володимиру Янку, директору стадіону «Енергія» Леоніду Трубаєву, директору БДТ Ірині Лісовській та незалежному спортивному  оглядачу  Володимиру Дяглєву.

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту щиро вітає переможців та дякує учасникам, а також всім, хто долучився до проведення турніру і вшанував пам’ять нашого видатного земляка.