У Новій Каховці відбулась загальноміська спартакіада серед учнів (Фото)

12  вересня у  Новій Каховці відбулась спартакіада серед загальноосвітніх навчальних закладів міської ради.

Спортивні делегації  усіх 14 шкіл пройшли урочистою ходою та вишикувались на стадіоні «Енергія», де їх вітали  міський  голова Володимир Коваленко,  депутат міськради, керівник ГО «ДЮСК з баскетболу «Імпульс»  Віталій Перетятько, начальники відділів  у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Наталія Таран, освіти – Оксана Якубова. Право підняти Державний та Олімпійський прапори було надане заслуженому тренеру України Едуарду Піскунову  та майстру спорту, чемпіону Європи з легкої атлетики серед юніорів Глібу Піскунову.

«Жити в Новій Каховці і не займатися спортом – це нонсенс. Мережа  спортивних закладів на території  міськради дає можливість розвиватися всім  і займатися улюбленою справою», – акцентував, вітаючи міський голова Володимир Коваленко.

Крім теплих та щирих слів й побажань,  учасників змагань чекали подарунки. Депутати Сергій Хоменко та Віталій Перетятько презентували дітям солодощі, аби ті поповнили енергетичні запаси після плідних змагань.  А капітанам кожної  з команд-учасників від міського очільника  та відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту отримала набір м’ячів були вручені м’ячі для навчальних закладів.

Та й на цьому сюрпризи не завершилися. Усі присутні бурхливими оплесками зустріли на стадіоні вихованку ДЮСШ «Таврія», ученицю школи №8 Катерину Воронцову (тренери Валерій Дружинін, Геннадій Воронцов), яка нещодавно стала чемпіонкою України серед юніорів з настільного тенісу.  У своєму юному віці Катя стала  майстром спорту України – наймолодшим  на території нашого міста. І це посвідчення разом з квітами їй вручив мер. Приєднавшись до привітань, Наталія Таран  подякувала Катерині за працю та  подарувала цінну прикрасу, яка буде нагадувати спортсменці про її вагоме досягнення, звісно, що не останнє.

На зміну урочистій частині прийшла спортивна. Свої здібності та волю до перемоги  учні демонстрували у змаганнях з волейболу, шахів, шашок, стрітболу, легкої атлетики (біг на 60 м, 300 м, стрибки у довжину, штовхання ядра), міні-футболу та настільного тенісу.

Про підсумки спартакіади та імена переможців читайте у наших наступних публікаціях.