У Новій Каховці відбулась звітно-виборча конференція учнівського самоврядування

Представники учнівської громади всіх шкіл Нової Каховки зібралися  19 жовтня в ЗОШ №1, аби відзвітувати про виконану роботу минулого начального року, переобрати і затвердити склад учнівської ради на 2016-2017 р. р. та обмінятися досвідом.pa199697

На конференції головувала Анна Ніколаєва. Вона оголосила порядок роботи і запрошувала до слова виступаючих.

Про роботу міської ради учнівського самоврядування (МРУС) у 2015-2016 р. р. розповіла учениця Дніпрянської ЗОШ Зоряна Остапець.

Представники Корсунської школи розповіли про діючий гурток «Ляльковий театр». Самі школярі не тільки ставлять спектаклі, а ще й гастролюють із виставами. Постановки за мотивами народних казок дуже люблять молодші школярі і малеча дитсадків сусідніх сіл, куди приїздять маленькі артисти.

«Прибираймо Дніпра береги», загальношкільний колаж «День миру», спортивна гра «Козацькі забави», благодійний ярмарок «Щедра осінь» – про ці та інші заходи розповіли учні Маслівської школи.

На конференцію привітати учнів прийшов заступник міського голови Володимир Сироватка: «Для кожного з вас шкільне самоврядування –  це, передовсім, відповідальність, яку ви берете на себе. Життя змушує вас бути  кмітливими, ерудованими, розумними та успішними. І ми почули сьогодні, що перші успіхи у вас вже є. Дякую вам за те, що ви робите. Ви є частинкою нашої громади. Продовжуйте справу, яку започаткували!».

Начальник міського відділу освіти Оксана Якубова зазначила, що 10-й рік роботи МРУС був дуже патріотичним, і також подякувала учням за їхні гарячі серця і милосердя. «Ви – лідери!», – сказала вона і відзначила  наставників МРУС – Ірину Лісовську, директора Будинку дитячої творчості, Ірину Луценко, спеціаліста відділу освіти. Ці педагоги змогли вдало згуртувати учнів різних шкіл. «Продовжуйте традиції і здобутки попередньої роботи, щоб вона стала справжньою лідерською перемогою», – завершила роботу конференції О. Якубова.
pa199699 pa199701 pa199705