У Новій Каховці відбулася апаратна нарада

Осінь цікава пора не тільки для художників і поетів, які, піддаючись роздумам про вічні цінності, черпають натхнення у ній, а це й початок підведення підсумків року, що триває.

На щомісячній апаратній нараді, що проходить на початку кожного місяця, говорили про наповнення міського бюджету за 8 місяців цього року. Начальник управління Пенсійного фонду Людмила Метляєва доповіла про урядову ініціативу щодо змін у пенсійному законодавстві, державний інспектор з питань праці Наталія Пулінець повідомила про отримання посвідчення нового зразка, що надає їй право на інспекційне відвідування підприємств з приводу виявлення неоформлених працівників. Вона поінформувала присутніх у залі керівників про штрафи, які можна отримати за недопущення інспектора, – 320 тис. грн., та за робітника, який працює без документів, – 96 тис. грн. за одну неоформлену особу.

Міський голова Таврійська Микола Різак поставив питання щодо «відбору» державою у міста акцизного податку, через що таврійчанам після роздачі надходжень від податків зовсім не залишається коштів на розвиток.

Щодо завдань, які окреслив міський голова Володимир Коваленко, то одним з основних, окрім наповнення міської скарбниці, є підготовка до зими:  перевірка належного стану міських тепломереж, люків та зливових стоків, також відповідних заготовок до сніжного періоду тощо.

І ще про свята. У вересні на мешканців Нової Каховки очікує одне з найурочистіших і хвилюючих свят – День міста, який будуть святкувати наприкінці місяця у 20-х числах. Це свято стане завершальним у череді подій, які були приурочені цього року до 65-річчя Нової Каховки.  А економічні підсумки і надбання нинішнього і попередніх років будуть обговорювати на форумі «Таврійські горизонти», який традиційно проводиться в нашому місті восени.

Тож готуймося до зими і до свят.