У Новій Каховці відбулася чергова 48-а сесія міської ради

48-а сесія Новокаховської міської ради, що відбулася 6 червня у великій залі міськвиконкому, та участь в якій прийняли 26 депутатів, була присвячена вирішенню головних проблем, які на сьогодні турбують міську владу та громаду. На порядок денний, який загалом складався з 62 питань, були винесені питання, вирішення яких відкривають шляхи для подальшого розвитку нашого міста, практичного втілення  медичної та освітянської реформ, закладають підвалини наповнення міського бюджету у наступному, 2019 році.

На початку своєї роботи депутати затвердили Стратегію розвитку Новокаховської міської ради. Наступними питаннями депутати затвердили реорганізацію комунального закладу «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка» у комунальне некомерційне підприємство «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка».

Було також прийняті рішення про затвердження Програми місцевих стимулів для лікуючих лікарів на території Новокаховської міської ради на 2018-2022 роки, внесені зміни до міської програми відшкодування вартості лікарських засобів на 2018 рік.

Серед питань освітньої реформи були внесені зміни та доповнення у заходи щодо реалізації міської соціальної програми розвитку освітньої галузі на 2018-2022 роки.

Значна кількість питань порядку денного стосувалася  розпорядження майном та земельними ділянками, що належать громаді та громадянам.

Наприкінці сесії депутати більшістю голосів затвердили рішення, якими були встановлені ставки орендної плати за землю, ставки земельного податку та податку на нерухоме майно на наступний 2019 рік.

Більш докладно про прийняті на 48-ій сесії Новокаховської міської ради рішеннях ми розповімо у наступних публікаціях.

Віктор Васильєв