У Новій Каховці відбулись покази документального кіно про права людини

Днями відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради (начальник  Н. Таран) спільно з ГО «Нова генерація» (директор О. Глєбушкіна) у Новокаховському професійному електротехнічному ліцеї та Новокаховському коледжі  ТДАТУ провели покази фільмів в рамках ХІV Мандрівного  фестивалю документального кіно Docudays UA.

На початку заходу головний спеціаліст відділу Анна Кліщевська нагадала студентській молоді  про Загальну декларацію прав людини, розповіда про історію фестивалю «Дні кіно про права людини».

Представник ГО «Нова генерація» Поліна Саприкіна повідомила, що провідна тема цьогорічного фестивалю  –  «Чотири градуси», присвячена проблемі зміни клімату й захисту довкілля.

Поліна Сергіївна наголосила, що головною мета цього заходу – підвищення рівня української кінодокументалістики, становлення та розвиток відкритого діалогу про моральні проблеми суспільства, права людини.

Студентській молоді міста була представлена короткометражна стрічка «Укриття». Після перегляду документального кіно студенти обговорювали питання про захист тварин від жорстокого поводження.