У Новій Каховці відбулись заходи, приурочені до Європейського Дня боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня у Новій Каховці,  в рамках Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, відбулася зустріч студентів  Новокаховського коледжу  ТДАТУ із групою волонтерів молодіжного клубу «Альтернатива» (м. Нова Каховка).

Що таке життя? Що таке щастя? Як його треба прожити? Це ті життєво важливі питання відповідь на які люди шукають споконвіків. Студенти ділились своїми думками, спостереженнями, мріями. Переглядаючи відео-ролики  «Протест» та «Моє Я», в аудиторії панувала тиша. На обличчях студентів читалися різні міркування. Глибока зосередженість свідчила про дотик до серця від побаченого. Влучні і суттєві висловлювання не залишили нікого байдужим.

19 жовтня  студенти  першого курсу цього ж навчального закладу зустрілись  з головним спеціалістом відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталією Нестерук. Висвітлювалось не менш важливе питання пов’язане з торгівлею людьми. Студентам продемонстрували документальні фільми “Станція призначення життя» та «Життя на продаж», які були рекомендовані Департаментом  соціального захисту населення.atk-ya

Підводячи підсумки, студенти коледжу зауважили, що такі бесіди дуже необхідні сьогоднішній молоді, адже  дають усвідомлення того, що найвищою цінністю держави є людина, її життя і здоров’я, чесність і гідність, недоторканість та безпека. Небайдужість громадськості до візуалізації проблеми торгівлі людьми на глобальному рівні – запорука успішної боротьби з цією проблемою. Не будемо байдужими один до одного! Цінуймо себе та своїх рідних!

Наталія Таран, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту