У Новій Каховці відбулись заняття з начальниками збірних та приймальних пунктів евакуації

Днями у Новій Каховці, у малій залі міської ради під керівництвом начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Олександра Бараніченка  відбулись заняття з начальниками збірних та приймальних пунктів евакуації за темою: “Планування та проведення евакуації населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій на території міської ради”.

Звертаючись до присутніх, Олександр Іванович зазначив, що якісна організація роботи збірних та приймальних пунктів евакуації (далі – ЗПЕ, ППЕ), високий рівень підготовки адміністрації ЗПЕ, ППЕ є одним з найважливіших елементів успішного та злагодженого проведення евакуації населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

 

Начальникам збірних та приймальних пунктів евакуації було роз’яснено порядок роботи ЗПЕ, ППЕ під час проведення евакуації населення. Інспектор з питань евакуації та оповіщення управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного населення міської ради Іпатов Віталій Дмитрович детально зупинився на порядку підготовки та оформлення документів, які повинні відпрацьовувати збірні та приймальні пункти евакуації.

Наприкінці  всі присутні отримали  довідкові матеріали та зразки необхідних документів.