У Новій Каховці відбулись змагання з пішохідного туризму

11 листопада у Новій Каховці, на території лісового масиву «Сокіл», працівники Центру спорту, туризму та екскурсій «Данапріс» (в. о. директора Л. Нікітіна)  провели міські змагання серед гуртківців з особистої техніки пішохідного туризму.

Навіть дощ, який впродовж дня періодично розпочинався не завадив юним екстрималам, бажаючим випробувати себе на смузі перешкод. Учні та їхні  тренери вийшли на дистанцію згідно до запланованої програми. Також приєдналися батьки дітей.

День розпочався з майстер-класу вихованців гуртків вищого рівню «Спортивний туризм» та «Спелеотуризм» (керівник Перехресна Г.), який був представлений до уваги майже шістдесяти присутнім.

Після майстер-класу розпочалися змагання. Цього разу було наведено дві паралельних однакових гілки дистанції «Смуга перешкод», що значно прискорило хід змагань. Дистанція складалася з елементів: навісна переправа, підвішені хитні колоди, паралельні перила, горизонтальний маятник, траверс схилу, спуск по схилу, вертикальний маятник та купини.

В суддівстві змагань брали участь більш досвідчені гуртківці, учасники обласних та міжнародних змагань різного класу та рангу. Дуже велику допомогу в суддівстві надали випускники гуртка «Спелеотуризм» Мойсеєнко В’ячеслав та Шатохін Владислав.

Залік проводився серед хлопців та дівчат окремо за трьома віковими групами: «Молодша», «середня» та «старша». Переможцями стали ті, хто набрав найменшу суму часу проходження та штрафного часу:

Молодша група хлопці:

І місце – Маркін Євген (керівник Дорош О.В.)

ІІ місце – Щеглов Гліб (керівник Борт О.Д.)

ІІІ місце – Гонтаренко Володимир (керівник Перехресна Г.В.)

Молодша група дівчата:

І місце – Хізматуліна Єлизавета (керівник Дорош О.В.)

ІІ місце – Левченко Дар’я (керівник Протоковський А.В.)

ІІІ місце – Дорош  Поліна (керівник Дорош О.В.)

Середня група хлопці:

І місце – Бабенко Роман (керівник Перехресна Г.В.)

ІІ місце – Дорош Іван (керівник Перехресна Г.В.)

ІІІ місце – Кисловський Олексій (керівник Рущинська О.)

Середня група дівчата:

І місце – Гонтаренко Тетяна (керівник Перехресна Г.)

ІІ місце – Тичиніна Світлана (керівник Перехресна Г.)

ІІІ місце – Чистікова Дар’я (керівник Дорош О.)

Старша група хлопці:

І місце – Рожко Данило (керівник Перехресна Г.)

ІІ місце – Долина Валерій (керівник Перехресна Г.)

ІІІ місце – Зозуля Владислав (керівник Рущинська О.)

Старша група дівчата:

І місце – Хахалкіна Валерія (керівник Перехресна Г., Рущинська О.).

Для багатьох учасників ці змагання були першими в житті та стали для юних туристів надзвичайно важким випробуванням. Однак, учні пройшли його гідно, продемонструвавши стійкість, витривалість і тверде переконання в своїх діях та можливостях.

Учасникам змагань та глядачам  надовго запам’ятаються емоції, які вони пережили в цей день, долаючи самих себе і дистанцію!

Головний суддя змагань Галина Перехресна