У Новій Каховці відбулися навчально-польові збори учнів

З метою закріплення теоретичних  знань та набуття учнями  практичних навичок з допризовної та медичної підготовки, 7 червня 2017 року в Каховському лісництві, на березі  Дніпра, у рамках вивчення  предмета «Захист Вітчизни»  проведено  одноденні навчально-польові збори для учнів 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Нова Каховка. 

Про це повідомляє А. Наумча, методист ММК.

Враховуючи важливість  патріотичного виховання підростаючого  покоління, ініціатором відновлення навчально-польових зборів виступив відділ освіти та методичний кабінет Новокаховської міської ради за підтримки міського військкомату, громадських організацій «Південна варта», «Пластунівська сотня»,  «Ніхто, крім нас», військової частини ВЧ0950.

Начальник відділу освіти Оксана Якубова відкрила НПЗ  та побажала десятикласникам, щоб отримані знання на уроках «Захисту Вітчизни» вони якісно відпрацювали на практичних заняттях.

Понад 100 юнаків та дівчат закріпили теоретичні знання з надання першої домедичної допомоги в екстремальних ситуаціях, тактичної та вогневої підготовки, топографії та орієнтування на місцевості.

Старшокласники підтвердили вміння застосовувати здобуті знання на практиці та продемонстрували, що в країні підростає нове покоління захисників – патріотів, 12 з них були нагороджені грамотами відділу освіти.

Особливий вплив на десятикласників мала участь ветеранів антитерористичної операції та військового психолога Кулакевича М. у проведенні занять.

Висловлюємо подяку Л. Грішагіній, директору ЗОШ №7, І. Лемешеву, працівнику міського військового комісаріату,  вчителям «Захисту Вітчизни» ЗОШ №1, НВК №2, ЗОШ №7, гімназії, НКТЕЛ, керівникам  ЦСТЕ «Данапріс» за участь в організації та проведенні навчально-польових зборів.