У Новій Каховці відбулися збори регіонального відділення Асоціації міст України

Сьогодні, 2 червня, у Новій Каховці відбулися загальні збори Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України.

Зустріч хоч і мала офіційний характер, відбулась у дуже теплій атмосфері. Від самого початку присутні міські, селищні і сільські голови, очільники ОТГ не приховували захвату від   вигляду Нової Каховки. «Чому раніше не запрошували?», – чи не в один голос з посмішкою заявили члени АМУ.

Першими привітали присутніх голова регіонального відділення, мер Херсона Володимир Миколаєнко та міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко.

Згодом були представлені нові члени АМУ – Великоолександрівська і Чаплинська селищні ради, Великокопанівська і Музиківська сільські. Їхній вступ до організації був підтриманий одноголосно.

Детально члени зібрання розглянули питання лобіювання інтересів органів місцевого самоврядування на рівні Верховної Ради. Були обговорені законопроекти, які члени АМУ вважають такими, що суперечать інтересам територіальних громад, а також ті, які спрямовані на розвиток місцевого самоврядування та вимагають негайного розгляду й підтримки.

З особливим інтересом  члени асоціації цікавилися досвідом Нової Каховки у створенні комунального підприємства «Муніципальна варта». Про  це детально розповів мер В. Коваленко.  Крім того, наприкінці засідання присутнім  розповіли про енергоефективність системи теплопостачання Нової Каховки. Представник фірми, яка займається   переведенням котелень на альтернативне опалення – пелетами, розповів про всі особливості  та переваги  у цій царині. У Новій Каховці їх вже   відчули  на альтернативне опалення два лікарняні комплекси  і Дніпрянська школа. У планах – переобладнання котельні №1.

Завершилися збори  екскурсією Палацом культури, парком культури та відпочинку, Літнім театром. А щоб Нова Каховка запам’яталась ще більше – гості подивились на неї з висоти, прокотившись на  «чортовому колесі».

Подробиці  читайте на шпальтах  газети «Нова Каховка».