У Новій Каховці відбулось чергове засідання виконкому

27 червня відбулося планове засідання виконкому Новокаховської міськради. До порядку денного було внесено 34 питання і одне додаткове.

Першим присутні розглянули звіт начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Стоянчук, яка розповіла про державну заборгованість по субсидіях.  Несвоєчасні розрахунки держави призводять до колапсу в роботі не тільки комунальних підприємств міста, а й таких як РЕМ. Керівник цього підприємства Владлен Маховський зауважив з приводу нарахувань субсидії, які призначають тим, хто не надто цього потребує, через що утворюється кредиторська заборгованість, яка “мертвим тягарем” лежить на рахунках підприємства.

Серед актуальних питань – надання коштів державному підприємству «Каховське лісове господарство», яке не отримує держфінансування. Для його підтримки надано 20 тис.грн.

В ході засідання членами виконкому були  надані дозволи на укладання договорів оренди та користування, на проектування та будівництво, затверджено протокол засідання житлової комісії та низку інших питань.

Наприкінці засідання члени виконкому та присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять колишнього директора музею історії міста  Володимира Лозового. Сьогодні  спливає річниця з дня його смерті.