У Новій Каховці відбулось засідання виконкому. Яке воно, життя через півроку?

21 серпня відбулося планове засідання виконкому, на якому розглядалися підсумки роботи Новокаховської міськради за перше півріччя цього року. На обговорення було винесено 42 питання.
В цілому показники різних галузей і промисловості, і економіки не відрізняються від загальноукраїнських і відображають стан речей сучасного життя.  Як і раніше актуальною проблемою для міста та й для Херсонщина є хронічна відсутність державних грошей для компенсації виплат населенню на відшкодування сплати житлово-комунальних послуг (субсидій). Також нікуди не зникає питання співпраці житлово-комунального відділу виконкому із новоствореними ОСББ і тими мешканцями багатоповерхівок, які вже стали співвласниками житла.
Окрім цього, серед низки питань порядку денного були розглянуті  наступні: виконання міського бюджету за перше півріччя 2017-го, фінансові плани комунальних підприємств «Центральна міська аптека», «Торговельний центр», міської радіоорганізації, редакції газети «Нова Каховка», кінотеатру «Юність».

Директор міського водоканалу Валерій Радовнець розповів про зміну нормативів стосовно втрат води під час транспортування до населення. Також було надано дозволи на укладання договорів оренди, проектування та будівництво, розміщення зовнішньої реклами, погоджено детальний план території по вул. Зорге, 16, 18 та затверджено плановий контингент учнів шкіл естетичного виховання на 2017/18р. р. та питання стосовно правочинів малолітніх та неповнолітніх мешканців міста. Завершилося засідання виконкому розглядом 27-ми заяв від новокаховчан із проханням про надання матеріальної допомоги. Як зазначив міський голова Володимир Коваленко, серед тих, хто потребує коштів, 95% – онкологічно хворі люди.