У Новій Каховці відбулося планове засідання виконкому

виконком_каховка22 листопада у малій залі засідань міськвиконкому відбулось чергове  засідання виконкому. До розгляду було винесено 43 питання. Складом виконкому заслухано  і схвалено звіт першого заступника міського голови Леоніда Чурсинова про хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку за 9 місяців.

Про стан фінансових справ розповів директор КП «Міський водоканал» Валерій Радованець. Про проблеми із мережею дротового радіо доповіла редактор міської радіоорганізації Вікторія Деркач. За її словами, перехід на нові принципи роботи міг би покращити доступ мешканців міста до щоранкової «свіжої» інформації. Особливо це стосується сільської місцевості, де зусилля приватної обслуговуючої структури призвели до фактичного знищення  дротового радіомовлення.

Також розглянуто блок питань щодо подальшої долі комунальних об’єктів, які можна здавати в оренду або використовувати з користю для міського бюджету. За згоди складу виконкому надано дозволи громадянам на проектування і будівництво, встановлено тарифи на теплопостачання до бюджетних установ. Батьків однієї дитини-інваліда звільнено від батьківської плати за відвідування дитсадка. Вирішено кілька питань щодо правочинів для неповнолітніх дітей. Погоджено надання статусу «Мати героїня» жінці, яка виховує шістьох дітей. Окрім цього, начальник відділу галузей економіки Тетяна Мандебура доповіла про сезонне зниження пасажиропотоку в міських автобусах. Проте навантаження на перевізників не спадає. Щодо приміського сполучення – у напрямку Дніпрян, то період “накатування” нових маршрутів закінчився, тому до кінця цього тижня буде складено графік руху автобусів. Завершилося засідання розглядом питання про призначення матеріальної допомоги мешканцям міста.