У Новій Каховці відбувся баскетбольний турнір пам’яті (Фото)

24 лютого у Новій Каховці, в спортивній залі  «Будівельник», відбувся турнір з баскетболу серед юнаків, присвячений пам’яті вчителя фізичної культури та тренера з баскетболу  Петра Степановича  Клименка.

Учасників привітали начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Таран, депутат Новокаховської міськради Віталій Перетятько, тренер з баскетболу ДЮСШ Новокахвоської міськради Олексій Щепкін та інші. А далі у “Будівельнику” тривали гарячі “баскетбольні баталії”.

Турнір відбувався серед учасників двох вікових груп – 2001 р. та 2004 р. н. У першій участь взяли три команди – з міст Херсон, Каховка та Нова Каховка. А в другій віковій групі за пальму прешості змагалися  херсонці  та новокаховчани.

Змагання – данина пам’яті шанованій та поважній людині, жителю Нової Каховки, який присвятив натхненній та плідній праці на освітянській і тренерській ниві понад 30 років.  Турнір проходить вже не один рік і завжди збирає широке коло учасників, і таким чином не дає згаснути вогню пам’яті про гарну людину, справу якої прожовжують його учні. У стінах школи №1, де працював Петро Клименко, згадують про виклдача з особливою теплотою. Тож привітати учасників турніру пам’яті на оурочисту церемонію закриття завітала і директор навчального закладу Олена Зуйко.

Не оминув увагою юних спортсменів і міський очільник Володимир Коваленко. “Дуже  вдячний вам, що знайшли час приїхати до Нової Каховки. Днями місто відзначить 65-річчя, тож ваша участь у турнірі лише доповнила  і прикрасила ці передсвяткові дні. А ваші перемоги – поповнили не лише особисті скарбнички досягень, а й всього нашого міста, – наголосив  мер, вітаючи спортсменів. – Поважаю ваш вибір займатися спортом, зичу  успіхів на ниві баскетболу. Прошу шанувати ваших тренерів та викладачів, батьків, за те ще прищепили та розвивають прагення займатися спортом. Бажаю успіхів та нових перемог!”.

Переможцями у молодшій групі стали гравці з Каховки, а в старшій перемогу святкували херсонці. Та без нагород не залишився жоден учасник. Міський голова разом з депутатом Віталієм Перетятьком вручили гравцям грамоти, медалі, кубки та солодкі винагороди. А на завершення, як і належить, – спільна світлина на добру згадку.