У Новій Каховці відбувся чемпіонат Херсонщини з пляжного волейболу (підсумки та фотозвіт)

Напружений тиждень видався для Новокаховських волейболістів-юнаків. Не встигли вщухнути пристрасті, які вирували впродовж чотирьох днів в спортивній залі «Будівельник», де проводився Кубок міста з волейболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Нова Каховка, як 21-22 листопада знову «Будівельник» гостино відкрив двері для чемпіонату Херсонської області з пляжного волейболу у закритих приміщеннях серед юнаків.1

Ці змагання виявились наймасовішими за останні декілька років, в них взяли участь 20 команд юнаків 2001 р.н. та молодше. Цей факт свідчить про популяризацію пляжного волейболу, не тільки в Україні, а й в Херсонській області зокрема. Участь у змаганнях взяли команди з міста Херсон, Нова Каховка, Скадовського, Цюрупинського, Бериславського, Голапристанського районів.  Нову Каховку представляло вісім команд ДЮСШ Новокаховської міської ради.

Глядачі мали змогу спостерігати за грою, як вже досвідчених гравців, так і за тими, хто робить перші кроки в пляжному волейболі. Протягом двох днів було зіграно 36 ігор. Так, як обласні змагання цієї вікової категорії проводяться уже не вперше, то до фінальної четвірки прогнозовано потрапили команди з міста Нова Каховка, Бериславського, Цюрупинського районів. Несподіванкою стала участь у півфіналі команди Голопристанського району, яка вперше брала участь у змаганнях цієї вікової категорії.

Отже, в першому півфіналі Новокаховська команда Олександр та Євгеній Бойки впевнено обіграли команду Бериславського району з рахунком 2:0, а команда Цюрупинського району з таким же рахунком перемогла  волейболістів  Голопристанського району.

У грі за третє місце сильнішими виявились юнаки команди Голопристанського району, перемігши своїх одноліток з команди Берисласського району з рахунком 2:1.

В фіналі, як і передбачалося, зійшлися давні суперники (а поза грою друзі) новокаховчани брати Бойки  і команда Цюрупинського району Кравченко Денис та Гузенко Микита. В першій партії наші  нав’язали супернику свою гру та не залишили жодних шансів своїм суперникам 21:12. А от у другій партії Сашко та Євгеній  послабили гру на подачі і в нападі, чим відразу скористалися їх суперники. Невпевнена гра в нападі Бойко Олександра, та декілька його помилок, змусили похвилюватися вболівальників та тренерів наших хлопців. Але невпевненість старшого брата нівелювалась неабиякою самовіддачею на майданчику меншого, Євгенія, який в складній ситуації підставив своє плече брату. Своїми неймовірними сейвами, витягуючи складні та безнадійні м’ячі, разючими подачами на виліт він вселив надію своїй команді в перемогу в другій партії, що в підсумку і трапилось. Неймовірно напружена і важка партія завершилася з рахунком 22:20 на користь братів Бойків.7Отже, за підсумками двох днів змагань бронзові медалі отримала команда Голопристанського району Мартинюк Костянтин та Рульов Валентин, срібні медалі отримала команда Цюрупинського району Кравченко Денис та Гузенко Микита, а золоті медалі та звання чемпіонів Херсонської області з пляжного волейболу у закритих приміщеннях серед юнаків 2001 р.н. завоювали новокаховчани, брати Олександр та Євгеній Бойки.

Тренують наших спортсменів тренери-викладачі з пляжного волейболу ДЮСШ Новокаховської міської ради Петро та Галина Бойки.

Вітаємо  волейболістів  та їх тренерів з черговою перемогою! Бажаємо їм успіхів в наступних змаганнях!

P.S. Обласна федерація волейболу та пляжного волейболу в Херсонській області висловлює щиру подяку колективу тренерів-викладачів та працівників ДЮСШ Новокаховської міської ради за підготовку спортивної залу, якісну організацію та проведення змагань на високому рівні (директор ДЮСШ П.А. Бойко).

Окрема вдячність відділу у справах сімї, молоді, фізичної культури  та спорту Новокаховської міської ради за надання медалей переможцям і призерам змагань (начальник відділу Н.М. Таран), управлінню молоді та спорту Херсонської ОДА за надання грамот (начальник управління Ю.О. Семченко).
8 9 10
2 4 5 6