У Новій Каховці відбувся чемпіонат Херсонщини з пляжного волейболу

19 серпня  на волейбольному майданчику міського пляжу Нової Каховки, відбувся чемпіонат  області з пляжного волейболу серед юнаків 2001 року народження та молодших. Турнір, за словами організаторів, проводився з метою підготовки команд до фінального туру чемпіонату України серед юнаків цієї ж вікової групи, що проходитиме  24-28 серпня  в смт. Лазурне.P8190327

У змаганнях взяли участь, на жаль, лише 8 команд з Нової Каховки та Олешківського району. Але, незважаючи на це, ігри були досить видовищними та захоплюючими.

Нову Каховку представляли вихованці ДЮСШ Новокаховської міської ради (директор П. Бойко):  Олександр і  Євгеній Бойки, Ігор Ковтун, Олександр Новохацький, Олександр Земляних, Петро Гребенюк та Михайло Бойко.

За підсумками, І місце виборола команда Нова Каховка/ Олешківський район – Олександр Бойко та Денис Кравченко, на ІІ сходинці – Євгеній Бойко  та Борис Яковлєв (Нова Каховка /Харків), «бронзу» завоювали пляжники з Олешківського  району Микола Джуль  та Олексій Ніколайцев.

Вітаємо вихованців ДЮСШ  та їхніх тренерів Петра і  Галину Бойко з успішним виступом на змаганнях. Бажаємо спортсменам та їх наставникам успіхів на чемпіонаті України!
P8190328 P8190330P.S. Висловлюється подяка Дяглєву В.В. за проведення фотозйомки змагань.