У Новій Каховці відбувся грандіозний Різдвяний концерт (Фоторепортаж)

Радісні й чарівні зимові свята для жителів Нової Каховки впродовж багатьох років супроводжуються чудовою традицією – Різдвяним  концертом.

Так було і нинішнього року, щоправда з головною відмінністю – захід вперше відбувся у Палаці культури. 14  січня  у цих затишних стінах лунало багато різдвяних колядок, щедрівок, пісень, уривків із оперних арій, зачаровував спів церковних та дитячих хорів. Майже трьохгодинна концертна програма, творцями якої були і дорослі, і діти,  не залишила байдужим жодного.

Неймовірно проникливим і натхненним став  початок концерту. Хор  дитячої музичної школи та всі присутні виконали  духовний Гімн нашої Батьківщини – «Молитву за Україну» (музика Миколи Лисенка, слова Олександра Кониського).

До гостей та жителів міста з вітальними словами звернулися натхненники й головні організатори свята: Архієпископ Новокаховський та Генічеський Філарет і міський голова Володимир Коваленко.

«Не забувайте, чим більше ми будемо з Богом, тим спокійнішим і надійнішим буде наше життя, тим світлішим буде наше майбутнє, –  наголосив владика. – Нехай народжений Христос береже і благословляє усіх нас!».

«Концертів у нашому місті відбувається дуже багато. А сьогоднішнє дійство – особливе та надзвичайне. Радий, що цей захід вкотре об’єднав усіх нас. Зустрічайтеся, спілкуйтеся, крокуйте на зустріч один одному в ім’я Господа, вчиняйте по законам Божим і все у нас буде добре. Нехай нашу землю, наше місто, кожного з нас оминають лихо і нещастя. Зі святами!», – сказав, вітаючи присутніх, мер.

Яскравими та неповторними були виступи церковних та світських колективів з Нової Каховки, Каховки та Каховського району, вихованців дитячої музичної школи, школи мистецтв, міського Палацу культури, а також гостей – юних вокалістів із сусіднього Берислава. Як і завжди,  усіх до глибини душі вразив виступ протодиякона Михайла Гнатюка, для якого глядачі не шкодували овацій.

Після завершення заходу  усі охоче фотографувалися біля чарівної ялинки, що прикрасила хол  другого поверху Палацу культури, вітали один одного та бажали щастя й злагоди у новому році. До вашої уваги  фоторепортаж зі свята, якиц підготував кореспондент NK-online.tv.  Деталі читайте на шпальтах свіжого випуску газети «Нова Каховка».