У Новій Каховці відбувся Х ювілейний форум “Таврійські горизонти” (Фоторепортаж)

Інвестори, дипломати, урядовці,  представники іноземних фірм та компаній країн-членів ЄС, підприємці, експерти в сфері економічного розвитку та інвестування, громадські організації, науковці, мас-медіа. Всього – понад 750 учасників, після чого реєстрацію було зупинено, а  делегації  продовжували прибувати. Вчора, 29 вересня, Нова Каховка знов стала українським Давосом, зустрічаючи гостей та учасників ювілейного, Х Міжнародного інвестиційного форуму “Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток”.

На урочистому відкритті у готельно-розважальному комплексі “Прем’єр” гостей та учасників форуму привітали голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, голова обласної ради Владислав Мангер, заступник міністра  енергетики та вугільної промисловості  України з питань  європейської інтеграції Наталія Бойко, народні депутати  Олександр Співаковський, Юрій Одарченко, Віктор Кривенко, президент торгво-промислової палати України Геннадій Чижиков та інші.

“Розвиток інвестиційної діяльності Херсонщини є одним з пріоритетних напрямків економіки регіону, адже закладає довгостроковий фундамент для економічного зростання, надходження фінансів до місцевих бюджетів, створення нових робочих місць, покращення інфраструктури”, – наголосив, відкриваючи форум очільник області.

Також він поінформував про підсумки минулорічного форуму, наголосивши, що його формат за останні роки змінився: захід став не презентацією можливостей, а діалоговим майданчиком, фундаментом для подальшої співпраці. “Ми створили так звані “кейси”, які пропонуємо бізнесу, потенційним інвесторам, уже з розрахунками”, – зазначив пан Гордєєв. За словами Андрія Анатолійовича, така проведення форуму минулого року дало гарні плоди: за рік на Херсонщині створено понад 500 нових робочих місць.

Загальну гала-сесію, під час якої до присутніх звернулися Надзвичайні та Повноважні посли Канади, Македонії, Республіки Корея, Таджикистану, Швеції, Казахстану, змінила церемонія нагородження.

Андрій Гордєєв з нагоди ювілею заходу вручив  відзнаки активним його учасникам, інвесторам, організаторам та делегатам, які  впродовж багатьох років підтримували розвиток “Таврійських горизонтів” та своїм прикладом демонстрували  успішність проектів. Нагороди отримали мер Нової Каховки Володимир Коваленко  – “За визначний внесок в організацію Форуму”, керівник ТРК”Прем’єр” Борис Лемешев  – “За гостинність та високий рівень прийому”  (відзнаку передали синові).

Володимир Іванович подякував за відзнаку і привітав всіх учасників, наголосивши: Нова Каховка відкрита до співпраці.

“За високий рівень в налагодженні міжнародного співробітництва”  нагородили В.  Остроумову,  “За вагомий внесок в розвиток інвестиційної діяльності Херсонщини”   Олексія  Вадатурського, “За налагодження дружніх відносин між Україною та Італією”  Марка Тозона, “За довіру до Херсонщини та вагомий внесок в розбудову області”   Карла Стурена, “За надійне партнерство та підтримку бізнес-клімату Херсонщини” Тамару Соляник, “За підтримку розвитку “зелених” проектів Херсонщини”, Кирила  Шевченка, “За високий рівень міжнародної бізнес-співпраці” – Володимира Білого.

Напрямок цьогорічного форуму – позиціонування Херсонщини як платформи для екоінвестицій. Концепція заходу була присвячена перспективам розвитку “зеленої економіки” в Україні, а також можливостям, які відкриваються в області для втілення “елених проектів”.

Робота форуму продовжилась на засіданнях “бізнес-майданчиків”, в ході панельних дискусій за різними напрямками, тож гості отримали нагоду ознайомитися з містом. В рамках заходу  відбулося підписання низки меморандумів про співпрацю та партнерство. Про все це читайте вже незабаром. А зараз пропонуємо вашій увазі фоторепортаж ювілейного форуму.

Зустріч гостей, які прибули до Нової Каховки на судні “Нібулон-Експрес 2”