У Новій Каховці відбувся «круглий стіл» щодо попередження торгівлі людьми

Щороку тисячі громадян України потерпають від торгівлі людьми. Цей вид злочину за рівнем прибутковості посідає третє місце у світі після нелегальної торгівлі зброєю та наркотиками.

3 травня на базі міського Будинку дитячої творчості відбувся круглий стіл з питань налагодження взаємодії щодо попередження торгівлі людьми.

Захід був організований Херсонським обласним центром «Успішна жінка» (керівник відділу реінтеграції та протидії торгівлі людьми Анжела Литвиненко) при партнерстві Новокаховської міської громадської молодіжної організації «Перспектива» (керівник  Оксана Михайленко). У роботі взяли участь представники державних установ, відділу освіти, громадськості.

Під час круглого столу були обговорені результати соціологічного дослідження рівня обізнаності мешканців Херсонщини щодо  захисту своїх прав під час роботи за кордоном. Згідно з отриманими даними, значний відсоток людей, які мають бажання виїхати за кордон, складають люди з вищою освітою до 35 років, що не може не турбувати. За даними дослідження, основними країнами, де порушуються права людини та офіційно зареєстровано випадки торгівлі людьми, є Росія, Туреччина та Польща.

Учасники наголосили на тому, що на Херсонщині торгівля людьми набуває значних масштабів, а також домовились про організацію спільної просвітницької роботи в цьому напрямку.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Щорічний дохід злочинців від торгівлі людьми у всьому світі складає близько 32 мільярдів доларів. Для злочинців – це величезні гроші, для людей – страждання, зруйновані сім’ї, втрачене здоров’я і навіть життя…

Висловлюємо вдячність директору БДТ  Ірині Лісовській  за створені організаційні умови для проведення заходу.

 

Тетяна Лемешева, методист ММК