У Новій Каховці відбувся масштабний дитячий турнір з баскетболу «Олімпійські надії»

В останні дні квітня  в спортивній залі  «Гарт» відбувся відкритий турнір Нової Каховки з баскетболу «Олімпійські надії» серед юнаків 2005-2006 та 2007-2008 років народження.

Змагання проводилися за підтримки міського голови Володимира Коваленка, відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (начальник Наталія Таран), голови ГО «ДЮСК з баскетболу  «Імпульс», депутата міськради  Віталія Перетятька. У турнірі  взяли участь команди  найсильніших юнаків у своїй віковій категорії з Херсона, Каховки та   Нової Каховки.

Під час церемонії урочистого відкриття спортсменів привітали голова ГО «ДЮСК з баскетболу «Імпульс» Віталій Перетятько та головний суддя змагань  Віталій Задирко, які побажали юним гравцям чесної та справедливої боротьби.

За підсумками  азартних і дуже захоплюючих  протистоянь серед юнаків 2005-2006 р. н. місця розподілилися наступним чином:

І місце – команда з міста Херсон;

ІІ місце – команда ДЮСШ Нова Каховка;

ІІІ місце – команда з  Каховки.

За підсумками змагань серед юнаків 2007-2008 р.н. призові місця посіли:

І місце – ДЮСШ Нова Каховка;

ІІ місце –  гравці  міста Херсон;

ІІІ місце – наймолодша команда «Міні-пульс» (Нова Каховка).

Нагородження проводив головний суддя змагань Віталій Задирко та Віталій Перетятько, який зазначив: цей турнір занесений до  щорічного календаря змагань та віднині стане традиційним для нашого міста.  Усі  учасники та переможці отримали солодкі призи, дипломи, медалі, командні та особисті кубки. Кращими гравцями турніру визнані Ступаков Андрій та Герасименко Микита.

Організатори висловлюють  вдячність за підтримку у проведенні турніру міському голові В. Коваленку, відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, голові ГО «ДЮСК з баскетболу «Імпульс» В. Перетятьку, адміністратору та тренеру ГО «ДЮСК «Імпульс» В. Філатову, лідерам баскетбольної команди «Автостан» А. Педченку та А. Авєріну, рекламному агентству «Позитив», батькам  юних спортсменів, а також всім шанувальникам та гостям, які завітали на це  масштабне баскетбольне свято.