У Новій Каховці відбувся міський етап всеукраїнського конкурсу “Оберіг” (Фото)

Сьогодні, 5  березня, у Новій Каховці, в стінах Палацу культури,  відбувся міський етап всеукраїнського фестивалю-конкурсу військово-патріотичної творчості “Оберіг” серед учнівської та студентської молоді.

За роки проведення конкурсу він припав до душі новокаховчанам і щоразу збирає все більше коло учасників.  Не винятком став і нинішній рік.  За словами організаторів, відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту,  кожен конкурсант, а їх нині було близько 50,  був підготовлений на достатньо високому рівні, діти  були гідними конкурентами один одному. Тому журі довелося робити непростий вибір.  Оцінювали   здібності учасників заслужений працівник культури України, депутат Новокаховської міськради Володимир Власенко, заслужений працівник культури України, директор міського Палацу культури Анатолій Лазарєв,  начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Таран, керівник народного ансамблю народного танцю “Молодість” (МПК) Надія Рєзнікова та викладач  дитячої музичної школи  Світалана Бабенко.

Імена переможців будуть оголошені під час гала-концерту 13 березня о 14:00 у Палаці культури. Усі кращі учасники представлять місто на наступному, обласному етапі конкурсу «Оберіг», який відбудеться  в Херсонському обласному палаці молоді та  спорту.  Тож зичимо нашим талановитим конкурсантам   вдалих успіхів та перемог!