У Новій Каховці відбувся обласний науково-практичний семінар

У сучасних умовах модернізації та переорієнтації традиційної освітньої галузі зміни починаються з розвитку вчителя, тому що саме педагог закладає підґрунтя у формуванні повноцінної особистості учня з високим рівнем інтелектуальної культури, орієнтованої на безперервний саморозвиток.

етап розбудови методичної роботи  у місті характеризується оновленням змісту, форм та методів. Відповідаючи на виклики сьогодення, методична служба змушена реагувати на запити сучасного вчителя і суспільства. Одним з напрямів оновлення системи методичної роботи з кадрами є безперервна освіта, яка не може здійснюватися без використання засобів і можливостей, які надають сучасні інноваційні технології.

З огляду на сказане вище, методичним кабінетом Новокаховської міської ради здійснюється організаційно-методична робота щодо підвищення фахової майстерності вчителів, зокрема вчителів  російської мови та зарубіжної літератури.

    Проведений 5 квітня на базі загальноосвітньої школи  №10 обласний науково-практичний семінар «Сучасні тенденції вивчення зарубіжної літератури та російської мови  в школах України» продемонстрував, що вчителі Нової Каховки – справжні фахівці XXI століття, спеціалісти, які вільно володіють сучасними інформаційними технологіями, постійно підвищують і вдосконалюють свій професійний рівень.

Досвід вчителів Істоміної С.М., Танасійчук А.В., Гульченко С.В., вчителів російської мови і зарубіжної літератури ЗОШ №10, Пісточенко Т.Г. ,вчителя російської мови і зарубіжної літератури ЗОШ №5, Ремньової І.М., вчителя російської мови і зарубіжної літератури Дніпрянської ЗОШ, Богданець Л.М., Вертевець О.В., вчителів російської мови і зарубіжної літератури гімназії Барандич Л.О., вчителя російської мови та літератури СЗОШ №8, та Методичного кабінету Новокаховської міської ради (завідувач Гмизіна Н.А.) сприяли надбанню нових знань і навичок, практично корисних і застосовуваних у навчально-виховному процесі в епоху інформаційного суспільства, значно розширили можливості самореалізації та сприяли кар’єрному росту вчителів російської мови і зарубіжної літератури Херсонської області.


Н. Гмизіна, завідувач ММК