У Новій Каховці відбувся регіональний турнір з баскетболу на кубок «Таврійської Зірки»

8-9 жовтня в спортивній залі «Будівельник» був проведений регіональний турнір з баскетболу на кубок «Таврійської Зірки» серед команд дівчат у двох вікових категоріях: 2001 року народження і молодше та 2004 року народження і молодше.img_1786

Спортивно-масовий захід був всеукраїнського рівня. У  змаганнях взяли участь команди з міст Миколаїв, Мелітополь, Нова Каховка, Гола Пристань та селища міського типу Верхній Рогачик. Місто Нова Каховка представляли вихованці ДЮСШ Новокаховської міської ради (директор П. Бойко).

На урочистому відкритті всі команди-учасниці отримали баскетбольні м’ячі від Федерації баскетболу України. Протягом двох ігрових днів у спортивній залі «Будівельник», незважаючи на несприятливі погодні умови,  вирувало справжнє баскетбольне свято.

За підсумками змагань серед дівчат 2001 року народження та молодших призові місця розподілилися наступним чином: І місце виборола команда з міста Гола Пристань, ІІ –  дівчата з міста Мелітополь, ІІІ – команда з міста Миколаїв, а ІV місце за новокаховськими баскетболістками.

Серед дівчат 2003 року народження та молодших переможцями стала також команда міста Гола Пристань, срібними призерами стали баскетболістки з Миколаєва, бронзові нагороди дісталися дівчатам з Мелітополя, а ІV та V місце посіли команди смт Верхній Рогачик та Нової  Каховки відповідно.

Переможці та призери змагань були нагороджені подарунками та медалями Федерації баскетболу України.dlo-whv-qaa fg4bxk3wz6i
uhwu-wkx_n0 _sv6cateqns

P.S. Висловлюється подяка В. Дяглєву за проведення фотозйомки змагань.