У Новій Каховці відбувся шаховий фестиваль

З 29 квітня по 1 травня в кінотеатрі «Юність», за підтримки міського голови  Володимира Коваленка, три дні проходив шаховий фестиваль «Дніпровські зірки – 2017» , в якому взяли  участь 68 спортсменів з Херсону, Миколаїва, Черкас, Каховки , Нової Каховки, Новотроїцька.

Змагання проходили у 4 категоріях по швейцарській системі: до 8 років, до 10 років, до 12 років та до 14 років. Боротьба була напружена і до фіналу не було зрозуміло хто отримає перемогу. Але перемогли сильніші..

До 8 років :

1 місце – Передерій Олександр;

2 місце – Бондарчук Віктор;

3 місце – Крупінніков Даніїл;

До 10 років:

1 місце – Бабій Поліна;

2 місце – Ткач Олексій;

3 місце – Калашнік Анна;

До 12 років

1 місце  – Захарченко Захар;

2 місце – Панасюк Ірина;

3 місце – Фонотова Анастасія;

До 14 років

1 місце – Семенуха Микита;

2 місце – Бубнов Олександр;

3 місце – Шешеня Євген;

На нагородженні міський голова Володимир Коваленко привітав усіх присутніх зі святом шахів і вручив медалі, грамоти та грошові винагороди переможцям. А ще – пригостив морозивом усіх присутніх юних шахістів та особисто від себе нагородив кращих новокаховчан  грошовим призом: Яценко Єлизавету, Васильченко Микиту та Зінкевич Святослава.
За конкурс найкращої партії перемогли Ткач Олексій та Надєєв Ростислав, які теж отримали грошові винагороди.

За рішенням суддів додаткові винагороди отримали ще й дівчата у різних вікових категоріях: Пишна Поліна, Макуха Мілослава, Тишковець Єва, Яценко Єлизавета та Яришкіна Ірина.


Організатори змагань:  відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради (начальник Н. Таран),  громадська організація «Шахово-шашковий клуб міста Нова Каховка» – (керівник О.  Борисенко)  та директор ЗОШ № 4  В.  Барсук.

Спонсори: депутат Херсонської обласної ради Зеленчук Василь Васильович,  БФ «Нова Каховка» (Н. Безп’ята,  КП “Міський кінотеатр “Юність” (Г. Гірна).