У Новій Каховці відбувся велопробіг (Фоторепортаж)

Сьогодні, 25 червня, у Новій Каховці  відбувся велопробіг «Моя альтернатива», присвячений Дню молоді. Організатори  –  велосипедний клуб «Новокаховські райдери» (С. Хмарук), відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (начальник Н. Таран), ГО «Ніхто крім нас» (І. Білоус)  та КП «Міський кінотеатр «Юність» (Г. Гірна). 

Захід у місті проводиться вже вдруге і згуртовує чималу кількість учасників – як любителів, так і професіоналів, так і глядачів. Атмосфера біля «Юності» панувала просто таки святкова. Гарний настрій усім дарували творчі колективи міста.Заряд бадьорості й позитиву кожен міг отримати, долучившись до спільної спортивної розминки, яку провела фітнес-студія «Атмосфера».

Присутніх на площі  перед кінотеатром «Юність» привітали міський голова Володимир Коваленко та  керівник велосипедного клубу «Новокаховські райдери» Сергій Хмарук.  Володимир Іванович подякував громадському активісту за ініціативу та висловив сподівання на те, що цей масштабний, а головне – дуже корисний спортивний захід стане традиційним.

Після щирих  вітань і побажань Сергій Хмарук оголосив  велопробіг відкритим. Колона з понад 200 велосипедистів рушила Першотравневою і попрямувала вулицями міста, фінішуючи також біля кінотеатру.

Протяжність маршруту, який подолали учасники пробігу, в тому числі і діти,- понад 6,5 км. Колону супроводжували дві патрульні машини. Автомобілісти і жителі міста дуже позитивно і радісно поставилися  до велопробігу: водії вітали гучними сигналами, перехожі  аплодували, фотографували,  зустрічали  радісними вигуками.

Після фінішу  дійство лише набувало обертів: конкурси, велоквест, розіграші, нагородження. Завершальним акордом спортивного свята молоді стане рок-концерт, який стартує о 18:00. Тож, шановні новокаховчани, поспішайте!