У Новій Каховці відбувся відбірковий тур телевізійного фестивалю “Таврійська зірка”

23 березня у Новій Каховці відбувся відбірковий тур  І обласного телевізійного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Таврійська зірка» (ІІІ сезон). Третій рік поспіль юні таланти з Нової Каховки беруть участь та стають переможцями фестивалю. Щороку цей захід проходить у місті за підтримки міського голови Володимира  Коваленка, який всіляко підтримує та опікується юними даруваннями.Фото051Відбірковий тур проведено на базі Дитячої музичної школи та Дитячої школи мистецтв за номінаціми «Академічний вокал», «Естрадний вокал», «Музичне мистецтво», «Театральне мистецтво», «Хореографія».

Цього року у фестивалі взяли участь окремих 24 конкурсанти та 5 колективів – це талановиті учні шкіл естетичного виховання міста та Будинку дитячої творчості.

На захід був запрошений телеканал «Твій ПЛЮС». Журі, у складі заслуженого журналіста України, директора телеканалу Лариси Кравченко, Директора Херсонської школи мистецтв №3, академіка Академії аксиології, композитора, лауреата міжнародних музичних конкурсів Ігора Полевікова, волонтера Тетяни Брикової та інших, були у захваті від чудовго виконання творів юними новокаховчанами.

Телевізійна група відвідала та зняла для відео-кліпу декілька чудових куточків нашого міста: парк культури і відпочинку, «Казкову діброву», Свято-Андріївський храм, проспект Дніпровський та інші. Від знімальної групи та членів журі пролунало багато теплих слів на адресу Нової Каховки та її юних талантів.

Відеокліп з виступами конкурсантів транслюватиметься щотижня на обласному телеканалі «Твій ПЛЮС». Восени за підрахунком глядацьких голосів буде визначено переможців обласного телевізійного фестивалю «Таврійська зірка» та запрошено на гала-концерт.
Фото052 Фото065 Фото068

 

Наталія Зарудна, заступник начальника відділу  культури і туризму