У Новій Каховці відбувся Всеукраїнський турнір з метань, присвячений пам’яті Юрія Піскунова

30-31 у Новій Каховці відбувся всеукраїнський турнір з легкоатлетичних метань серед юнаків та дівчат різних вікових категорій, присвячений пам’яті Заслуженого тренера України Юрія Олександровича Піскунова.

У змаганнях взяли участь спортсмени з різних областей України: Волинська, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Рівненська, Сумська, Київська та Херсонська область. За програмою, у перший день за пальму першості спортсмени змагалися  у штовханні ядра, а другого – у метанні молота. Цього ж дня було проведено урочисте відкриття змагань та урочисту церемонію нагородження за участі міського голови Володимира Коваленка та начальника відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради Наталії Таран.

За підсумками змагань  новокаховські спортсмени у різних вікових категоріях серед метальників молота посіли наступні призові місця:

І місце – Коваленко Наталія (3 кг, дівчата 18) з результатом 38,74 м, також посіла ІІ місце у штовханні ядра з результатом 8,30 м;

І місце – Клопот Анатолій (5 кг, юнаки 16) з результатом 33,00 м;

ІІ місце – Глухота Михайло (5 кг, юнаки 16) з результатом 27,32 м;

І місце – Федоров Данило (5 кг, юнаки 18) з результатом 80,07 м, Данило встановив рекорд турніру у своїй віковій категорії;

ІІ місце – Кисельов Микита (5 кг, юнаки 18) з результатом 68,58 м;

ІІІ місце – Романенко Олександр (5 кг, юнаки 18) з результатом 66,12 м;

ІІ місце – Воробйов Дмитро (6 кг, юнаки 20) з результатом 58,88 м;

ІІ місце – Новожилова Ірина (4 кг, жінки) з результатом 69,35 м,  посіла І місце у метанні ваги 9,08 кг з результатом 21,62 м;

ІІІ місце – Кисильова Юлія (4 кг, жінки) з результатом 63,02 м, також посіла ІІІ місце у метанні ваги 9,08 кг з результатом 19,50 м.

Як поінформував тренер з легкої атлетики ДЮСШ відділу освіти Владислав Піскунов, один з організаторів змагань, його підопічна Ірина Новожилова виконала норматив чемпіонату Європи, який, до слова, відбудеться в серпні поточного року в Берліні. Ще один вихованець Владислава Юрійовича, Данило Федоров, показав серед юнаків кращий на даний час результат сезону з метань у світі. А учні Едуарда Піскунова Микита Кисельов і Олександр Романенко виконали нормативи кандидатів у майстри спорту.

Церемонію нагородження провела видатна новокаховська спортсменка Ірина Новожилова – триразова  учасниця Олімпійських ігор, член збірної команди України з легкої атлетики (метання молоту), майстер спорту міжнародного класу. Переможці та призери були нагороджені дипломами, медалями та цінними подарунками.

Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів з успішним виступом, бажаємо їм нових перемог на чемпіонатах, турнірах і кубках.

Організатори змагань висловлюють подяку за допомогу в організації та проведенні турніра міському голові Володимиру Коваленку, депутату міськради Сергію Євстратову, підприємцю Врежу Мелконяну, начальнику відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Наталії Таран.