У Новій Каховці відбувся XІХ фестиваль “Дзвонкова криниця” (Фото)

Сьогодні, 11 березня,  у Новій Каховці  відбувся щорічний фестиваль народної творчості сільських клубних закладів та аматорських колективів «Дзвонкова криниця». 

Незважаючи на примхи весни і холоднечу  за вікном, у  Палаці  культури  було як ніколи тепло. Вже  19-й рік поспіль  на сцені вітали  всіх аматорів і учасників фестивалю народної творчості, який  було засновано  у лютому 1997 року на базі МПК.  Ніхто, певно, тоді й гадки не мав, що  цей захід стане грандіозною щорічною подією, святом музики, талантів, краси, натхнення, на яке так чекають і дорослі, і малі мешканці   населених пунктів Новокаховської міськради.  Цьогорічний фестиваль запам’ятається ще  й тим, що після довгих 10 років  він повернувся у рідні стіни Палацу культури.

Виставка декоративно-ужиткового мистецтва народних майстрів у фойє Палацу, понад три  години неперевершених виступів. І, звісно ж, нагороди,  гарячі вітання, подарунки. Жодних переможців і переможених.  Усі продемонстрували свої таланти та здібності якнайкраще. Таким було це свято. Слова вдячності та свою підтримку аматорам вчергове висловили міський голова Володимир Коваленко,  голови Дніпрянської селищної і Райської сільської рад Анатолій Білий та Іван Коваль.  Кожен колектив та учасник виставки отримав дипломи  відділу культури і туризму. Крім того, колектив кожного культурного закладу чекав подарунок від місцевої влади та депутатів, а дітвору – солодощі від БФ “Нова Каховка”.

До вашої уваги наш фоторепортаж з фестивалю. Подробиці читайте на шпальтах свіжого випуску газети “Нова Каховка”.