У Новій Каховці відбувся  ярмарок вакансій  (ФОТО)

Сьогодні, 21 квітня, на площі біля кінотеатру «Юність»  відбувся міжрайонний ярмарок сезонних вакансій.IMG_3313Серед учасників – роботодавці  Генічеського, Скадовського, Голопристанського, Каховського районів, а також Нової Каховки та Херсона.

Також безпосередню участь у заході взяли державний навчальний заклад «Херсонський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості», навчальні заклади Нової Каховки – професійний електротехнічний ліцей, 14 училище, Вище професійне училище, керівництво Херсонського обласного та Новокаховського міського центрів зайнятості, місцеві майстри декоративно-ужиткового мистецтва.

Місцеві мешканці, а також гості з довколишніх районів, які шукають роботу отримали нагоду поспілкуватися безпосередньо з роботодавцями, отримати консультації спеціалістів Управління праці та соціального захисту населення Нової Каховки, представників місцевого військкомату, детально ознайомитись з послугами служби зайнятості.

На відкритті учасників та гостей ярмарку привітали перший заступник голови херсонської ОДА Валентина Січова,мер Нової Каховки Володимир Коваленко, директор обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов.IMG_3346

За словами організаторів – обласного центру зайнятості, міжрайонний ярмарок сезонних вакансій проводиться уже багато років поспіль і є дуже ефективним, оскільки це реальний шанс отримати роботу та потрібну інформацію. У Новій Каховці цей захід проходить вперше і, сподіваємось, не востаннє.

До вашої уваги фоторепортаж з ярмарку.1 IMG_3413 IMG_3327IMG_3379 IMG_3333 IMG_3340 IMG_3372 IMG_3394 IMG_3404IMG_3406IMG_3299IMG_3425