У Новій Каховці відкрили меморіальну дошку учаснику АТО

IMG_2956Вчора, 3 грудня, у Новій Каховці,  відкрили меморіальну дошку молодому воїну Роману Атаманчуку, який загинув у зоні проведення АТО, боронячи Батьківщину.

Пам’ятна дошка встановлена на будівлі 14 училища, в якому навчався Роман (родом він із Сергіївки Каховського району).IMG_2945

Хлопець одним із перших у Новій Каховці вступив до лав «Самооборони», будував укріплення біля Каховської ГЕС. До АТО пішов добровольцем. 29 серпня 2014 року Роман Атаманчук загинув під Іловайськом.

На мітинг з нагоди відкриття дошки зібрались викладачі закладу, студенти, гості. Спогадами  про Романа ділилися його викладачі. Також до присутніх на заході  звернулися заступник міського голови Сергій Давидюк, в. о. директора училища Ігор Сердюк, волонтер Олександр Пилипенко, учасник АТО, випускник училища Сергій Голятін та інші.IMG_2976

IMG_2984На жаль, на відкриття не змогли прийти батьки та рідні Романа. Занадто велика втрата, надто глибока рана…

«Трагедія родини Атаманчуків – це  трагедія нашого краю, всієї держави. Саме тому педколектив та учнівське самоврядування вирішили встановити пам’ятну дошку на приміщенні училища, – зазначили працівники навчального закладу. – Кожного ранку наш Рома посміхатиметься своєю щирою посмішкою студентам і всім, хто до нас заходить. Роман нагадуватиме кожному з нас, що він поклав життя, аби всі ми жили в мирній, квітучій країні. Нехай  пам’ять про нього буде вічною!».
IMG_2963 IMG_2988 IMG_2995 IMG_3003 IMG_3008 IMG_3013 IMG_3020 IMG_3029 IMG_3041