У Новій Каховці відкрили “сезон толок”

Сьогодні, 23 березня, у Новій Каховці відбулась загальноміська, перша масштабна толока цієї весни.   Люди різного віку, різних професій вкотре продемонстрували, що зробити спільну справу на користь рідного міста просто й легко. Головне –  мати щире  прагнення.

Ініціаторами заходу  стали  громадська організація воїнів та ветеранів АТО «Біла Стріла» (керівник Дмитро Марков), Новокаховське вище професійне училище (директор М. Зальвовський), благодійний фонд «Дитяче майбутнє»  (Сергій Скорик).

Зібравшись вранці,  учасники толоки, прибрали паркову зону від колишнього ДТСААФу і до інтернату, що на вул. Маяковського. До  роботи  охоче долучилися працівники Новокаховського управління праці та соціального захисту населення (начальник О. Стоянчук), Територіального центру соціально-побутового обслуговування населення (Л. Логвінова), а також студенти Вищого професійного училища разом зі своїми наставниками. Всього участь у толоці взяли понад 100 небайдужих мешканців. По завершенню  праці у парку біля Літнього театру усіх чекав приємний сюрприз – частування смачною польовою кашею, яку організували знову таки атошники, і, звісно ж,  невимушене спілкування у дружній атмосфері.

Запроваджена така практика  ще минулого року і, за словами  учасника  «Білої Стріли» Стаса Кириченка,  акція  матиме продовження. Планів та корисних ідей у  громадських активістів та небайдужих студентів ще багато.

P.S. Так співпало, що  в цей чудовий весняний день свій день народження святкує керівник ГО “Біла стріла” Дмитро Марков. Учасники толоки гаряче  привітали його,  побажали успіхів, родинного затишку, оптимізму і здійснення усіх мрій. Товариші вручили  імениннику жартівливі подарунки, серед яких – колоритний ковбойський капелюх.

Дмитро подякував за увагу, привітання й додав: день народження не святкує, адже у нашій країні триває війна. І головна його мрія – мир на території Батьківщини, який,  не сумнівається він, скоро запанує.

Редакція НК online приєднується до привітань. Зичимо Вам, Дмитре,  щастя, міцного здоров’я, невичерпного джерела енергії та позитиву! І щиро прагнемо, що наша спільна мрія – мир в Україні – зовсім скоро здійсниться!